wycieczka piesza z Aktywni+

14 lub 15.03.2015 (dwa terminy). Wycieczka piesza jednodniowa (Lasy Drewnickie, 8 i 15 km, dla wszystkich) Aktywni+. Było nas 60 osób (Galeria)

Galeria z wydarzenia:

Zbiórka

Spotykamy się w 14 marca 2015 (sobota). Dla osób które nie mogą być w sobotę lub wolą w niedzielę, będzie drugi termin  15 marca 2015. Zbiórka o godzinie 9.45 rano (w sobotę jak i w niedzielę) na dworcu Warszawa Śródmieście (PKP)  peron 1, skąd ruszymy o godzinie 9:58 SKM  S2 w stronę Sulejówek Miłosna  i wysiadamy Warszawa Rembertów o 10:15 . Przewidziany czas zakończenia spaceru między 15-16 godz. Spotkanie integracyjne w trakcie wędrówki w Zielonce. Powrót ZTM 718 , 738 lub 740  z przystanku Struga (rozkład jazdy). Osoby które zdecydują się skrócić trasę mogą wsiąść do pociągu w Zielonce (rozkład jazdy). Koszt tylko komunikacja miejska ewentualnie pociąg z Zielonki.

Ceny biletów:

1 wariant. Osoby mające wykupioną pierwszą strefę: wystarczy bilet 20 minutowy na powrót.
2 wariant. Osoby nie mające wykupionej pierwszej strefy: 20 minutowy w jedną stronę i 90 minutowy powrotny.
Oczywiście osoby kończące w Zielonce bilet powrotny kolejowy około 5 zł.

Organizator Leszek

Skrócony opis trasy

kolor szlaku: czerwony

długość szlaku: 15 km ( możliwość skrócenia w Zielonce wtedy tylko 8 km)

Niezbyt długi szlak spacerowy przebiegający w granicach Warszawy. Typowy szlak podmiejski. Pierwszy etap (około 8 km) dochodzimy do Zielonki. Tak będziemy mieć zarezerwowany lokal ( zrobimy sobie przerwę ). Osoby które nie będą chciały kontynuować dalszej wędrówki mogą wsiąść do pociągu na stacji w Zielonce. Drugi odcinek trasy  przebiega  przez Lasy Drewnickie ( około 7 km ) .  Duża paraboliczna wydma i miejscami stary, urokliwy drzewostan uatrakcyjniają całą trasę. Miejscami na wydmach bardzo dobre tereny do uprawiania sportów zimowych. Dogodne połączenia kolejowe PKP i autobusowe MZK pozwalają na podzielenie na kilka odcinków. Trasa łatwa do przebycia, szczególnie polecana dla początkujących turystów, grup rodzinnych i szkolnych.

Zapraszajcie znajomych, przyjaciół, rodziny.

1. Rembertów – Zielonka (8 km)

2. Zielonka – Struga (7 km)

 

Kontakt:

Tel: 513-510-635 między 10:00-20:00

Email: kontakt@aktywniplus.com

Strona Internetowa : aktywniplus.com

Grupa Aktywni+: www.fb.com/groups/AktywniTaktTV

Zdjęcia z Wydarzeń Aktywni+: plus.google.com…

You have to agree to the comment policy.