16.10.2016 Godzina ze sztuką w Zamku Królewskim z Aktywni+

Aktywni+ serdecznie zapraszą na zwiedzanie Zamku Królewskiego. Weźmiemy udział w cyklu edukacyjnym „Godzina ze sztuką w Zamku”, pt. „Wizerunek dziecka w malarstwie na przykładzie „Portretu królewicza Władysława Zygmunta”

 

Organizator: JolaNta

 

Zbiórka:

Spotykamy się 16.października 2016r. (niedziela) o godz.11:45 na dziedzińcu Zamku Królewskiego (pl.Zamkowy 4) w pobliżu kas, skąd po odebraniu bezpłatnych biletów wstępu skierujemy się do Sieni Wielkiej, gdzie rozpoczniemy zwiedzanie.
 

Koszt:

Wstęp wolny (bez zapisów)

 

Dla kogo:

Dla wszystkich.

 

Opis wycieczki:

Spotkanie z wielką sztuką pt.: >Wizerunek dziecka w malarstwie na przykładzie „Portretu królewicza Władysława Zygmunta” zostanie poświęcone wizerunkom dziecięcym w sztuce dawnej. Dowiemy się, dlaczego portrety dzieci z królewskich rodów były prezentowane na dworach europejskich w ramach kontaktów dyplomatycznych i jaki był status młodego człowieka w świecie dorosłych.
Godzina ze sztuką w Zamku to okazja na ciekawe spędzenie czasu i nietypowe poznanie zbiorów Zamku Królewskiego w Warszawie.

Link do portalu Godzina ze sztuką w Zamku Królewskim

 

Zgłoszenia (nieobowiązkowe):

Zapraszamy do zgłoszeń wyślij email na kontakt@aktywniplus.com , podając imię, nazwisko. Więcej informacji telefon 513-510-635 czynny od godziny 10:00 – 20:00.

 

Galeria zdjęć spaceru (120 uczestników).

Zapraszajcie znajomych, przyjaciół, rodziny.

 

Kontakt:

Tel: 513-510-635 między 10:00-20:00

Email: kontakt@aktywniplus.com

Strona Internetowa : aktywniplus.com

Grupa Aktywni+: www.fb.com/groups/AktywniTaktTV