18.05.2017 Slajdówki „Laos, oaza spokoju” w klubie eventowym Aktywni+

Jednym z etapów czteromiesięcznej podróży Piotra po Indochinach był Laos, kraj przesycony buddyzmem, zamieszały przez niesłychanie serdecznych, bezinteresownie pomocnych, przesympatycznych ludzi. Zapraszamy w każdy czwartek na pokaz slajdów w klubie eventowym Aktywni+. Poprowadzi Piotr Wnuk.

 

Zbiórka:

Rozpoczęcie pokazu 18 maja 2017 (czwartek) o godzinie 19:00 w klubie eventowym Aktywni+ Warszawa, ul. Norwida 4 (Wola).

mapa

Organizator: Piotr Wnuk

– pasjonat podróży w stylu wagabundy przemierzający świat autostopem, lokalnym transportem, motorem, rowerem lub na piechotę. Do tej pory odwiedził 40 krajów, m. in. Laos, Birmę, Kambodżę, Wietnam, Tajlandię, Japonię, Iran, Liban, Maroko, Nową Zelandię, Bałkany i wiele innych. Uwielbia schodzić z utartych szlaków i szuka miejsc niekomercyjnych, aby poznać kulturę odwiedzanego kraju oraz ludzi i ich prawdziwe życie, na co dzień.

Koszt

Wstęp wolny.

Dla kogo:

Dla wszystkich.

 

Opis:

Jednym z etapów mojej czteromiesięcznej podróży po Indochinach był Laos, kraj przesycony buddyzmem, zamieszały przez niesłychanie serdecznych, bezinteresownie pomocnych, przesympatycznych ludzi.

Opowiem, dlaczego podróż lokalnym transportem potrafi trwać nawet dwanaście godzin zamiast przewidzianych sześciu, dlaczego czasem jest problem kupić coś w sklepie, bo właściciel akurat… śpi. Wspomnę o tym czy łatwo jest podróżować autostopem, gdzie spać i jak jeść „lepki ryż”.

Opowiem o swoich przygodach (m.in. o tym jak mrówki wygryzły podłogę i wtargnęły w nocy do mojego namiotu, oraz o tym jak podczas podróży łodzią po rzece Nam Ou wraz z moim kompanem z Syberii, Dmitrijem wywróciła nam się łódka i musieliśmy być wyciągnięci na brzeg przez mieszkańców okolicznych wiosek).

Powiem także o tym czy Laos jest tani i jak komercyjna turystyka wpływa na postrzeganie ludzi zachodu przez Laotańczyków i jaki wpływ ma na nich samych.

 

Zgłoszenia (nieobowiązkowe):

Zapraszamy do zgłoszeń wyślij email na
kontakt@aktywniplus.com
, podając imię, nazwisko, email, nr telefonu każdej zgłaszanej osoby. Więcej informacji telefon 513-510-635 czynny od godziny 17:00 – 21:00.

 

Galeria zdjęć

Klub eventowy Aktywni+ proponuje ciekawe i różnorodne propozycje spędzania czasu wolnego m.in.:

– gry planszowe
– imprezy taneczne
– lekcje tańca
– turnieje łucznicze
– seanse kinowe
– pikniki dla całej rodziny
– ogniska z pieczeniem kiełbasek
– istnieje także możliwość rezerwacji całego klubu
– i wiele wiele innych

Jeżeli masz ciekawy pomysł na event w naszym klubie napisz do nas!

Serdecznie zapraszamy!

Zapraszajcie znajomych, przyjaciół, rodziny.

 

Kontakt:

Tel: 513-510-635 między 17:00-21:00, sms 24h

Email: kontakt@aktywniplus.com

Strona Internetowa : aktywniplus.com

Grupa Aktywni+: www.fb.com/groups/AktywniTaktTV