21.08.2016 Wakacyjne Spotkanie na trawie II z Aktywni+.

Aktywni+ i Create Your Way serdecznie zapraszają na bezpłatne spotkania z cyklu „Wakacyjne spotkania na trawie” + gra w lotki, badmintona itd.

 
Wakacje w pełni! Wychodzimy zatem z sali szkoleniowej, klubokawiarni, porzucamy flipcharty i przenosimy się na warszawskie, zielone łąki. Wykorzystajmy ten czas na integrację naszej grupy, połączoną z rozwojem osobistym, w mniej formalnym wydaniu.
Zabierzcie ze sobą dobry humor i kocyki na trawę!.

Zapraszamy na drugie spotkanie „Wakacyjna Relaksacja”,
które zaplanowaliśmy dwukierunkowo – do wyboru:

Opcja 1.

Grupa dyskusyjna, którą poprowadzi Wioleta Kozłowska z Create Your Way, gdzie tematem przewodnim będzie stres & relaks. Porozmawiamy, zastanowimy się jaką rolę odgrywa stres w naszym życiu, wymienimy się doświadczeniami, poszukamy sposobów na relaksację.

Opcja 2.

Aktywność sportowa, którą poprowadzi Leszek z Aktywni + (lotki, badminton, itd). Jak macie kometkę, piłkę itd to zachęcam żeby zabrać ze sobą.

Zbiórka

Spotykamy się 21.08 (niedziela) o godzinie 11.30 na Polach Mokotowskich przy Pubie Zielona Gęś. Następnie udamy się na Pola Mokotowskie. Spotkanie potrwa ok.2,5 godziny.
 

Koszt:

Spotkanie jest bezpłatne.
 

Zgłoszenia nieobowiązkowe:

Zapraszamy do zgłoszeń wyślij email na createyourwayszkolenia@gmail.com podając imię i nazwisko .
 

Organizatorzy: Aktywni+ wraz Create Your Way

 

Prowadząca: Wioleta Kozłowska

Pasjonatka życia, pozytywnych ludzi, podróży i rozwoju osobistego, propagująca antystresowy styl życia. Trener Biznesu, przedsiębiorca, doradca podróży, prowadząca szkolenia i warsztaty rozwoju osobistego pod marką Create Your Way.

 

Zapraszajcie znajomych, przyjaciół, rodziny.

 

Kontakt:

Facebook: www.fb.com/createyourway.szkolenia/

Email: createyourwayszkolenia@gmail.com

Strona Internetowa : aktywniplus.com

Grupa Aktywni+: www.fb.com/groups/AktywniTaktTV

You have to agree to the comment policy.