wycieczka rowerowa z Aktywni+

24.04.2016 Wycieczka rowerowa do Powsina (21, 42 km) z Aktywni+

Aktywni+ serdecznie zapraszają na wycieczkę rowerową do Powsina. Po drodze zahaczymy kwitnące Magnolie (pałac Wilanowski). Po około 21 km będziemy na miejscu, rozpalimy ognisko i upieczemy kiełbaski. Do wyboru do przejechania 21 km lub 42 km (jak kto woli). Możliwość wypożyczenia roweru.

 

Organizator: Maciej Płuciennik

 

Zbiórka

Spotykamy się w 24 kwietnia 2016 (niedziela) o godzinie 10:00 przy stacji Powiśle ( tam gdzie jest stacja Veturilo ) przy ul. Solec, pod Mostem Poniatowskiego. Przewidziany czas zakończenia wycieczki o 19.

 

Koszt opcjonalnie (20 zł wejście do ogrodu Pałacu w Wilanowie):

Cennik ogrodu botanicznego tutaj

 

Dla kogo:

Dla wszystkich (tempo wolne).

 

Skrócony opis trasy

długość szlaku: 21 lub 42 km (jak to woli)

Jedziemy podziwiać budzącą się wiosnę . Spotykamy się o godzinie 10:00 przy stacji Powiśle ( tam gdzie jest stacja Veturilo ) przy ul. Solec pod Mostem Poniatowskiego i ruszamy do Wilanowa trasa ma około 21 kilometrów w jedną stronę. Na początku naszej wycieczki zahaczymy o Pałac Wilanowski gdzie w ogrodzie będziemy mieli okazję zobaczyć wspaniale kwitnące Magnolie (wstęp 20 zł ) po nasyceniu oczu pięknymi widokami ruszamy dalej bocznymi uliczkami do Powsina gdzie będziemy podziwiać przepiękny ogród botaniczny. W Powsinie będzie ognisko i tradycyjne pieczenie kiełbasek . Tempo wycieczki wolne ( można zabrać Pupila ).  Wszystkie informacje pod numerem 661 022 220 .

 

Co zabrać

Można zabrać swojego pupila to się wybiega 😉 , rower ( jak ktoś nie ma, może wypożyczyć ze stacji Veturilo, tu są wszystkie informacje www.veturilo.waw.pl/ ), kiełbaskę (ile kto zje) napój (jaki kto preferuje) dobry humor. Jak ktoś ma to kijki do pieczenia kiełbasek.

 

Zgłoszenia (nieobowiązkowe):

Zapraszamy do zgłoszeń wyślij email na kontakt@aktywniplus.com podając imię i nazwisko .

 

Galeria zdjęć z ostatniej wycieczki pieszej

 

Zapraszajcie znajomych, przyjaciół, rodziny.

 

Kontakt:

Telefon do Maćka: 661-022-220

Email: kontakt@aktywniplus.com

Strona Internetowa : aktywniplus.com

Grupa Aktywni+: www.fb.com/groups/AktywniTaktTV

You have to agree to the comment policy.


1 Post

  1. kasia / Witam wszystkie Panie=)! mam pytanie co to jest ta dieta 3d? to sa jakeis tabletki czy ksiazka?:) i czy to naprawde dziala?? bardzo bym chciala schudnac ale nie wiem jak ;( prosze o szczera odpowiedz

    0