Mobilna Makieta Kolejowa

27.05.2016 Mobilna Makieta Kolejowa z Aktywni+

Grupa Aktywni+ ma zaszczyt i ogromną przyjemność zaprosić dzieci i nie tylko…do zwiedzenia wyjątkowej, jednej z największych w Europie mobilnych makiet kolejowych (Stadion Narodowy).

 

Liczba uczestników:

15.05.2016: Rozpoczęcie zapisów  15 miejsc
15.05.2016: dostępnych miejsc 13 z 15

 

Organizator: Ania

 

Zbiórka

Spotykamy się 27 maja 2016 (piątek) o godzinie na 17.30 przed bramą nr 1 Stadionu Narodowego.

 

Koszt biletów: 17 zł od osoby.

 

Uwaga Zapisy:

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc (max 30 osób), należy zgłaszać się email na kontakt@aktywniplus.com , podając imię, nazwisko, email, nr telefonu każdej zgłaszanej osoby.  W celu uniknięcia potencjalnych nieporozumień potwierdzeniem chęci uczestnictwa jest wpłata z góry. Więcej informacji telefon 513-510-635 czynny od godziny 10:00 – 20:00.

 

Dla kogo:

Dla wszystkich.

 

Opis wycieczki:

Zapraszamy dzieci i nie tylko…do zwiedzenia wyjątkowej, jednej z największych w Europie mobilnych makiet kolejowych – pędzące po krętych torach wagony, czy ciężkie lokomotywy znikające w długich tunelach. Ekspozycja składa się m.in. z ręcznie robionych modeli dziesiątek lokomotyw czy setki wagonów, mijających się z zawrotną prędkością na 150 rozjazdach, przemierzając w ten sposób ponad kilometr torów. Makieta odwzorowuje tereny Dolnego Śląska – na wystawie znajdują się małe i średnie stacje kolejowe, bocznice, fabryki, rampy przeładunkowe, farmy, a nawet zakłady przemysłowe. Rozwinięta infrastruktura, soczysta zieleń bujnych lasów, granatowe wody jezior, nad którymi można spotkać wędkarzy, czy gospodarze uchwyceni podczas wykonywania codziennych obowiązków sprawiają, że miniaturowy świat kolei w najdrobniejszym szczególe przypomina ten rzeczywisty. Dzięki sterowaniu komputerowemu oraz interaktywnym funkcjom, odwiedzający mogą aktywnie włączyć się do życia lokalnej społeczności i samodzielnie np. nakarmić kury, uruchomić wesołe miasteczko lub wiatrak, czy wezwać straż pożarną do pomocy.

Więcej szczegółów: http://makietacity.pgenarodowy.pl

 

Galeria zdjęć z ostatniej wycieczki (39 uczestników).

 

Zapraszajcie znajomych, przyjaciół, rodziny.

 

Kontakt:

Tel: 513-510-635 między 10:00-20:00

Email: kontakt@aktywniplus.com

Strona Internetowa : aktywniplus.com

Grupa Aktywni+: www.fb.com/groups/AktywniTaktTV