Leszek1

Grupa Kultura/Rozrywka

3+
została stworzona do zielenia się informacjami na temat szeroko rozumianego wypoczynku w sferze duchowej. Obejrzałeś ostatnio interesującą sztukę lub film? Przeczytałeś ciekawą książkę lub byłeś na ciekawym pikniku? Które muzeum warto odwiedzić? „Kultura jest tym, co sprawiło, że człowiek stał się czymś innym niż tylko przypadkowym wydarzeniem w przyrodzie”

 
Logowanie/Rejestracja/Profil

You have to agree to the comment policy.


komentarzy 29

 1. Gorąco polecam thirrel ,,Jestem Mordercą”. W kinach od 4 listopada. Link do filmu: https://multikino.pl/pl/filmy/jestem-morderca

  0

 2. Gorąco polecam film wojenny ,,Przełęcz ocalonych”. W kinach od 4 listopada. Link do filmu: https://multikino.pl/pl/filmy/przelecz-ocalonych ;).

  0

 3. Cóż…, to był kiedyś kultowy western, Steve McQueen, Charles Bronson, James Coburn oraz Yul Brynner, oni stworzyli „Siedmiu wspaniałych”. Jeszcze do tego dodać inne stare westerny: „W samo południe”, „Rio Bravo”, „100 karabinów”, „Dyliżans”, „Bez przebaczenia”, Rzeka bez powrotu”, itp…
  Nie teraz takich gwiazd westernu jak Clint Eastwood, Gary Cooper, John Wayne, bo i nie ma prawdziwych westernów, w których zawsze dobro zwyciężało…

  1+

   Ryszard C
 4. Już w piątek premiera filmu dla dzieci ,,Bociany”. Gorąco polecam! ;). Link do filmu: https://multikino.pl/pl/filmy/bociany

  1+

   avatar
 5. Już pojutrze premiera filmu ,,Inferno”. Gorąco polecam! ;). Link do filmu: https://multikino.pl/pl/filmy/inferno

  1+

   avatar
 6. Swoją premierę 19 października 2016 będzie miała nowa książka Patryka Vegi pt: ,,Niebezpieczne kobiety”. Niesamowita ksiązka opowiadająca prawdziwą historię kobiet w polskiej policji. Jest to także świetny wstęp przed premierą filmu pt. ,,Pitbull. Niebezpieczne kobiety” w reżyserii tego samego autora ;).

  2+

   Ryszard Cavatar
 7. Już 21 października premiera komedii ,,Asy bez kasy”. Gorąco polecam! Link do zwiastunu: https://multikino.pl/pl/filmy/asy-bez-kasy-1 ;).

  1+

   avatar
 8. Kryminał ,,Sługi Boże” od piątku w kinach. Gorąco polecam: https://multikino.pl/pl/filmy/slugi-boze

  1+

   avatar
 9. ,,Wołyń” Wojciecha Smażowskiego od 7 października w kinach. Gorąco polecam ten film każdemu…

  1+

   avatar
 10. Co sądzicie o filmie Smoleńsk?

  1+

   avatar
  1.   aadamczyk@uw.edu.pl  
    

   Jeszcze nie oglądałam i raczej nieprędko obejrzę. Słyszałam, że straszny chłam

   1+

    avatar
 11. Gorąco polecam remake legendarnego westernu „Siedmiu wspaniałych”! Link do filmu: https://multikino.pl/pl/filmy/siedmiu-wspanialych

  2+

   Ryszard Cavatar
 12. Bridget Jones 3 t trzecia filmowa część niekończących się miłosnych zawirowań w życiu legendarnej już Bridget Jones. Link do zwiastunu: https://www.youtube.com/watch?v=jGRg8DQleZI :).

  1+

   avatar
 13. Gorąco polecam książkę ,,Infekcja. Genesis” autorstwa Andrzeja Wardziaka wydaną przez wydawnictwo Pascal. Niesamowita i przerażająca historia kilku przypadkowych osób próbujących przetrwać apokalipsę zombi osądzoną w polskich warunkach, a konkretnie w Warszawie! Link do książki: http://www.pascal.pl/infekcja-genesis,2,6363.html.

  1+

   avatar
 14. Zapraszamy na dzień otwarty na Ścieżce Łuczniczej 3D w Forcie Blizne (Warszawa) w niedzielę (od 12.00). Możecie postrzelać z łuku do tarcz i figur 3D bez wcześniejszej rezerwacji! Tylko osoby z dziećmi proszone są o wcześniejszy kontakt.
  Wstęp: 30 PLN z własnym sprzętem
  40 PLN z wypożyczeniem sprzętu
  studenci i uczniowie- 30PLN z wypożyczeniem sprzętu
  Do zobaczenia!!!

  You are welcome to Sunday Open Day at the 3D Archery Path from 12.00 at Fort Blizne (Warsaw). You can shoot a bow at 2D and 3D targets without a previous reservation. Only people with kids are asked for a previous contact.
  Entrance fee: 30 PLN with your own gear
  40 PLN with equipment rental
  student discounts- 30 PLN with equipment rental
  See you on the spot !!!

  2+

   avataravatar
 15. Oglądaliście Rekiny Wojny? Jeśli jeszcze nie to gorąco polecam! Poniżej zamieszczam zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=ckShfbAWc3c ;).

  3+

   avataravatar
  1. Byłem na tym filmie w kinie . Polecam.

   1+

 16. 28.08.2016 KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU z Aktywni+

  3+

   avatar
 17. W sobotę 27.08 o godz. 19.00 w Amfiteatrze Bemowo odbędzie się koncert Krystyny Prońko.
  Wstęp wolny
  Szczegóły:
  https://www.facebook.com/events/462480633951896/

  2+

   avataravatar
 18. 28.08.2016 KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU z Aktywni+
  Aktywni+ zapraszają na darmowy występ kabaretowy organizowany w niedzielę, 28 sierpnia, w ramach finału tegorocznego ArtParku. Solidną dawkę humoru zagwarantuje nam program „The best of” Kabaretu Moralnego Niepokoju!
  Koszt: wstęp wolny.
  Organizator: Ania (tel. 512 607 511)
  Szczegóły: http://aktywniplus.com/28-08-2016-kabaret-moralnego-niepokoju-aktywni
  Pozdrawia grupa Aktywni+

  2+

   avatar
 19. Gorąco polecam przeczytać książkę ,,W obronie innych” Sama Childersa wydaną przez wydawnictwo WarBook. Jest to poruszająca autobiografia Sama Childersa znanego na świecie jako ,,Machine Gun Preacher”, a w Polsce jako ,,Kaznodzieja z karabinem”, który poświęcił połowę swojego życia pomocy biednym murzyńskim dzieciom z Sudanu Południowego i Ugandy porywanym i zabijanym przez terrorystów z Armii Bożego Oporu, a także przez biedę, choroby i głód… Poniżej zamieszczam link do mojej recenzji tej książki: http://bloghist-mil.pl/2016/07/29/w-obronie-innych-sam-childers/. Jeszcze raz serdecznie ją Wam polecam! ;).

  2+

   avataravatar
 20. 9.08.2016 Wieczór z grami z Aktywni+

  Jeśli chcesz w nietypowy sposób spędzić kilka godzin w sympatycznym i roześmianym gronie ludzi, to zapraszamy na wieczór z grami.

  Szczegóły: http://aktywniplus.com/9-08-2016-wieczor-grami-aktywni

  Pozdrawia grupa Aktywni+

  1+

   avatar
 21. 25.08.2016 Dzień z życia Pana Tadeusza z Aktywni+

  Aktywni+ zapraszają dorosłych i dzieci na jednodniową wycieczkę do Skansenu w Sierpcu, miejscu gdzie był kręcony film Pan Tadeusz, połączoną z dodatkowymi atrakcjami.

  ZWIEDZANIE SKANSENU Z PRZEWODNIKIEM

  Szczegóły: http://aktywniplus.com/25-08-2016-dzien-zycia-pana-tadeusz…/

  Pozdrawia grupa Aktywni+ 🙂 .

  1+

   avatar
 22. https://multikino.pl/pl/filmy/angry-birds-film

  Oglądał ktoś z Was Angry Birds? Polecam zarówno dla starszych jak i młodszych widzów.

  2+

   avataravatar
 23. Czy ktoś wybiera się na festiwal filmowy Dwa Brzegi na pierwszy weekend 30-31 lipca-1 sierpnia lub drugi 5-6-7 sierpnia?

  2+

   avataravatar
  1. Można wrzucić na w grupie na facebooku, to może ktoś będzie chętny. My jako grupa jedziemy w góry 30-31 lipca, 🙂

   2+

    avataravatar
LICZNIK OD 1 LISTOPADA 2015