Leszek1

Grupa Ogłoszenia sprzedaż, kupno, wynajem …

You have to agree to the comment policy.


komentarzy 6

 1. MONTERZY RUSZTOWAŃ / BEZ DOŚWIADCZENIA
  Praca cały rok dla Monterów rusztowań w Holandii i Belgii. Poszukujemy osób doświadczonych lub bez doświadczenia do przyuczenia. Certyfikat VCA mile widziany (zapewniamy również uzyskanie certyfikatu). Język angielski, prawo jazdy-mile widziane. Zatrudnienie nie przez agencję, zapewniamy mieszkanie, transport, ścieżkę rozwoju, wiele projektów, atrakcyjna stawka. Proszę o kontakt pod numerem telefonu: +48 730 880 226 lub mail b.gorlej@grupacon.com Zapraszam GRUPACON

  0

 2. Hej, poszukujemy chętnych na oddzielne wyprawy do Kenii, Gambii, Senegalu i Gwinea. Organizuje je i w nich uczestniczy autor „National Geographic”. Nasze wyprawy są w 100% sprawdzone i bezpieczne. Chodzi o to, żeby zobaczyć naprawdę jak Afryka wygląda i „dotknąć” tam prawdziwego życia, takim jakim jest. Jeśli jesteś zainteresowany, lub zainteresowana proszę o kontakt na priv. Dzięki i do zobaczenia na Czarnym Lądzie!

  1+

   avatar
 3. Zatrudnię w WARSZAWIE do sklepu z kosmetykami naturalnymi, fajną, energiczną, oragniętą osobę z dużym poczuciem estetyki.
  Praca na cały etet w Śródmieściu w godzinach 8-21.30.
  Może być osoba ucząca się w trybie zaocznym, ktoś szuka?? podajcie dalej.
  Po szczegóły zapraszam 602 629 220

  2+

   avataravatar
 4. Komplet, meble firmy Furnel, solidne, nie zniszczone,
  Komoda szer,,wys, glebokosc 144/ (135 pod blatem) / 136 (plus 22 cm nadstawka) / 43 cm
  Szafka rtv 126 / 51 (92) / 50
  450 zl do negocjacji

  2+

   avataravatar
 5.   Sciezka Lucznicza 3D  
    Skomentuj

  Ostatni Dzień Otwarty w Lipcu! Jeśli nie pojechaliście do Krakowa możecie dołączyć do nas na Ścieżce Łuczniczej 3D w niedzielę bez wcześniejszej rezerwacji. Tylko osoby z dziećmi proszone są o wcześniejszy kontakt.
  http://www.facebook.com/sciezka3D, sciezka3d@gmail.com

  Last Open Day in July! If you didn’t go to Krakow you can join us this Sunday at the 3D Archery Path without a previous reservation instead. Only people with kids are asked for a previous contact.
  http://www.facebook.com/sciezka3D, sciezka3d@gmail.com

  2+

   avataravatar
 6. Sprzedam za 160 warta 360 zł.Ale jest oderwany kawałek pianki od uchwytu numer 533980424

  2+

   avataravatar
LICZNIK OD 1 LISTOPADA 2015