UWAGA:

W związku z zaistniałą sytuacją i zagrożeniami związanymi z rozprzestrzenianiem się koronawirusa informujemy, że z biurem można kontaktować się mailowo kontakt@aktywniplus.com. W kwestii wyjazdów decyzje będą podejmowane na bieżąco, poinformujemy o nich na stronie internetowej oraz bezpośrednio skontaktujemy się z każdym uczestnikiem nie później niż 7 dni przed planowanym wyjazdem.

Weekendowe wycieczki w góry, wycieczki piesze

– przeżyj przygodę z Grupą Aktywni+

Zwiedzanie miast, wycieczki rowerowe, spływy kajakowe, wyprawy górskie, rejsy jachtami

– dla ludzi w każdym wieku!

Polecane Wycieczki:

10-11.04.2021 Krokusy w Gorcach z Aktywni+
Wolnych: 15 / 330,00 - 350,00 zł

Lista rezerwowa:

Brak Wydarzeń

 

Promujemy aktywny wypoczynek, a organizowane przez nas weekendowe wycieczki w góry, wycieczki piesze i spływy kajakowe cieszą się dużą popularnością. Proponujemy też wycieczki objazdowe, zwiedzanie miast i muzeów, nie zapominając o wycieczkach rowerowych i wyjątkowych spacerach po Warszawie. A może masz ochotę na rejs jachtami po malowniczych jeziorach w samym sercu Mazur? Organizujemy również wyjścia do teatru i na kręgle. W okresie zimowym zachęcamy do wzięcia udziału w kursach jazdy na łyżwach. Aktywne formy spędzania czasu nie są nam obce. To wszystko i wiele innych atrakcji jest na wyciągniecie ręki! Zapraszamy aktywnych w każdym wieku.

Aktywny wypoczynek, to coś dla Ciebie

Dołącz do Grupy Aktywni+ – wyrwij się zza biurka, wstań z kanapy i rusz na wielką przygodę już w ten weekend!
Naszą ekipę tworzą osoby, które z zamiłowania do wypraw górskich i aktywnego wypoczynku, robią to od lat dzieląc się swoją pasją z innymi. Wycieczki w góry to zdecydowanie dobry pomysł na spędzenie weekendu, co potwierdza wiele zadowolonych osób z Warszawy i innych miast w Polsce. Nasze doświadczenie w turystyce górskiej i różnych usługach turystycznych umożliwia nam zorganizowanie niezapomnianej przygody – dla Ciebie i Twoich bliskich.
Zapewnimy Ci wiele sposobów na aktywny wypoczynek. Bądź z nami i pokonaj swojego wewnętrznego lenia!

Przejdź do paska narzędzi