08.08.2020 r. – Spacer Śladami Powstania Warszawskiego z przewodnikiem z Aktywni+


Organizator: Aktywni+ Wycieczki Dla Każdego
e-mail: rezerwacje@aktywniplus.com
tel: 513510635 pon-pt 10:00-17:00

Kategorie


Wolnych miejsc: 2 / Cena: 20,00 zł

Grupa Aktywni+ ma zaszczyt i ogromną przyjemność zaprosić na Spacer Śladami Powstania Warszawskiego; jest to projekt autorski przewodnika Warszawskiego Oddziału PTTK.

Zbiórka

Spotykamy się 8 sierpnia 2020 r. (sobota) o godzinie 8:45, przy Cmentarzu Ewangelicko – Reformowanym od ul. Młynarskiej (dojazd np. tramwajami: 20, 23, 24, 28, przystanek Długosza 02)- dokładnie tam zawyły syreny na godzinę W . W czasie Powstania Warszawskiego 1944 roku na jego terenie toczyły się ciężkie walki – są mogiły powstańcze. Cmentarz został wówczas częściowo zniszczony.

 

Dla kogo:

Dla wszystkich, niezbędne wygodne obuwie. Niezbędny będzie bilet całodobowy komunikacji miejskiej/karta miejska (zakup indywidualny).

 

Opis wycieczki:

Wycieczka terenowa po Warszawie – będziemy przemieszczać się pieszo oraz trochę komunikacją miejską, by jak najwierniej odtworzyć przebieg Powstania Warszawskiego, Przewodnik będzie nam towarzyszyć około 4 godziny. Spacer zakończymy na Czerniakowie.

Poznamy wiele ciekawostek związanych z Powstaniem Warszawskim.


Formularz zgłoszeniowy (wypełniasz raz, przy kolejnych logowaniach nie trzeba już wpisywać danych).

W razie trudności zgłoszenia się przez formularz lub chęci zapisania się na listę rezerwową - wyślij wiadomość na rezerwacje@aktywniplus.com podając imię, nazwisko, nr telefonu, datę urodzenia (potrzebna do ubezpieczenia), rodzaj posiłku mięsny / wegetariański, każdej zgłaszanej osoby. Wysłanie zgłoszenia przez email jest jednocześnie akceptacją regulaminu i polityki prywatności Aktywni+. Więcej informacji telefon 513510635 pon-pt 10:00-17:00 .

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Grupa Aktywni+ proponuje różnorodne propozycje spędzania wolnego czasu m.in.:

– wycieczki górskie
– wycieczki rowerowe
– wycieczki piesze
– zwiedzanie miast i muzeów
– rejsy jachtami
– spacery po Warszawie
– spływy kajakowe
– kręgle
– teatr
– pikniki dla całej rodziny
– ogniska z pieczeniem kiełbasek
– i wiele wiele innych

Działamy w pełni legalnie, jesteśmy zarejestrowani jako Organizator Turystyki w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych - CEOTiPT pod numerem ewidencyjnym 10089. Posiadamy obowiązkową gwarancję ubezpieczeniową (TU Europa).
 

Kontakt:

Strona Internetowa: aktywniplus.com
Grupa Aktywni+: www.fb.com/groups/AktywniTaktTV
Twitter Aktywni+: twitter.com/aktywniplus

Dodaj komentarz