09.06 -16.06.2019 Rejs jachtami po Wielkich Jeziorach Mazurskich (od niedzieli do niedzieli) z Aktywni+


Organizator: Zbynio
e-mail: pagowskizbigniew@gmail.com
tel: +48666603577

Kategorie


Wolnych miejsc: 3 / Cena: 560,00 zł

Serdecznie zapraszamy na rejs jachtami po Wielkich Jeziorach Mazurskich w terminie  09.06 -16.06.2019 r. (od niedzieli do niedzieli) z grupą AKTYWNI+.


Rejs pod żaglami kojarzy nam się z wielkim poczuciem wolności, z obcowaniem z naturą w jej najczystszej postaci i z poznawaniem nowych ludzi. Daje też możliwość sprawdzenia samego siebie w warunkach trochę innych niż te dostępne podczas typowych form wypoczynku na lądzie…

“Przyzwoitość i rozsądek nakazują dostroić się w sposobie bycia do swego kapitana” Joseph Conrad „Zwierciadło morza” 


Galeria z wydarzenia: “Rejs upalna majówka 2018 r. “

« 44 z 44 »

Organizatorzy:  Zbynio, Leszek

Planujemy czarter jachtów Maxus 33. Są to duże wygodne jachty z radiem, TV, ogrzewaniem oraz  WC typu morskiego. Załogi będą 7 osobowe.

Zbiórka i dojazd:

Wyjeżdżamy  z  Warszawy dnia 09 czerwca  ok.  godz. 06 00. Każda załoga organizuje transport we własnym zakresie. Jedziemy swoimi autami, organizator i sternicy koordynują, u kogo ewentualnie jest wolne miejsce w aucie. Adres portu odbioru jachtów: Wilkasy, ul. Olsztyńska 9a (Jezioro Niegocin).

Opis rejsu:

Tym razem planujemy dokładniejsze zwiedzanie jezior i  portów położonych na północ  od  Giżycka (Jezioro Kisajno, Dobskie, Dargin, Mamry, Święcajty).  Odwiedzimy porty i bindugi: Zimny Kąt,  opłyniemy  Wyspę Kormoranów, odwiedzimy Sztynort, Trygort, Węgorzewo, Piękny Brzeg. Kaliskie impresje i zapewne zacumujemy też na dziko w jakimś urokliwym miejscu. Zorganizujemy jak zwykle ognisko, z  szantami, pląsami… Postaramy się też tak korygować trasę by uczestniczyć w ciekawych koncertach w portach.

Każdy zgłaszający się zostaje członkiem załogi i bierze czynny udział we wszystkich czynnościach żeglarskich i innych związanych z rejsem, oraz podporządkowuje się odpowiedzialnemu za wszystko kapitanowi. Załogi będą siedmioosobowe, jachty duże, szybkie, wygodne  MAXUS 33. Nie ma możliwości wybrania i zarezerwowania koi przed rejsem. Skipper, uwzględniając liczbę par i pojedynczych osób dokonuje podziału. Jeżeli w załodze jest para, staramy się udostępnić jej miejsce w kabinie z podwójną koją. Jeżeli osoby pojedyncze nie akceptują podziału koi przez skippera, następuje losowanie. Dzielimy załogi na palące i niepalące (preferujemy niepalących).

Ahoj!!!

Koszt wyjazdu to 560 zł. i obejmuje:

1. Miejsce na jachcie.

2. Wszystkie noclegi na jachcie.

3. Wstępne szkolenie żeglarskie

4. Opieka najwyższej klasy skipperów z ogromnym doświadczeniem.

5. Ubezpieczenie NNW.

Obowiązuje zaliczka w wysokości 300,- zł. na czarter jachtów wpłacona w ciągu dwóch tygodni od zadeklarowania się na rejs. Miejsca nie zaliczkowane w terminie będą zmieniały status na “wolne”, by ich nie blokować . Zaliczka nie jest zwracana w przypadku rezygnacji z rejsu lecz przechodzi do kasy jachtowej załogi jako część rekompensaty podwyższonych kosztów rejsu z powodu ewentualnej rezygnacji. W przypadku znalezienia przez rezygnującego kogoś na swoje miejsce rezygnujący rozlicza się osobiście z nowym załogantem i nie ponosi wtedy żadnych strat. Zaliczkę wpłacamy na poniższe konto Aktywnych+:


Dane do wpłaty zaliczki 300 zł. (w tytule wpłaty piszemy “Rejs czerwiec 2019, Sternik-imię sternika“)

AKTYWNI+ Leszek Kobyłecki, ul. Cypriana Kamila Norwida 4, 01-104 Warszawa, Nr konta: 85 1950 0001 2006 0001 9570 0001


Koszty dodatkowe:

Kasa jachtowa na żarełko, porty, paliwo, dojazd: ok. 200-300 zł. GOTÓWKA-nie ma bankomatów na bindugach i w trzcinach… :), (ilość gotówki zależy od preferencji żywieniowo-rozrywkowych załogi danego jachtu). Kasa jachtowa na koniec rejsu jak zwykle zostanie rozliczona i reszta zwrócona. Kasę jachtową trzyma osoba rekomendowana przez skippera, zaakceptowana przez załogę. Należy też być przygotowanym na uiszczenie kaucji za jacht w wysokości 1000,-zł/załoga. Kaucja jest zwrotna, jeśli jacht zostanie zdany czysty, nieuszkodzony. bez ewentualnych strat powstałych na jachcie, wynikłych z winy załogi np. zapchanie odpływu WC, skrzywienie sztywnego sztagu, zgubienie- zniszczenie- utopienie, itp. elementów wyposażenia jachtu. Kaucja nie obejmuje zniszczeń dokonanych przez uczestnika innemu uczestnikowi.

Dla kogo:

Dla miłośników żeglarstwa, jak i innych nigdy nie żeglujących, kochających wodę, wiatr, ciszę i nieskażoną przyrodę… Tych co popłyną pierwszy raz cierpliwie wszystkiego będziemy uczyć.

Wyposażenie uczestnika rejsu:

Podobne, jak na biwak, czyli: śpiwór, sztormiak lub kurtka przeciwdeszczowa, spodnie przeciwdeszczowe, czapka z daszkiem, okulary przeciwsłoneczne, obuwie z gumową, jasną podeszwą, osobista apteczka, gitara, dobry humor…

Lista uczestników – Rejs czerwiec 2019

Pierwszy Jacht Drugi Jacht  
1. Zbynio P. sternik 1. Waldi M. – sternik
2. Anna K. 2. Agnieszka K.
3. Bożenna M. 3. Wolne
4. Jerzy S.
4. Wolne
5. Wolne
5. Iwona Z.
6. Izabella T.
6. Violetta P.
7. Anna J.
7. Ewa I.

Kolor czerwony na liście oznacza osobę zgłoszoną na rejs. Kolor blue oznacza osobę z wpłaconą zaliczką, czyli rezerwacja miejsca. Kolor navy blue oznacza osobę z pełną wpłatą

Więcej info udzielają telefonicznie:

  1. Zbynio – organizator – Komandor rejsu – tel. 666 603 577
  2. Waldi – sternik – tel. 506 525 266

Zgłoszenia: email lub przez wygodny formularz (poniżej)

Wyślij e-mail na: kontakt@aktywniplus.com , rejsy@aktywniplus.com  , pagowskizbigniew@gmail.com podając: imię, nazwisko, e-mail, nr telefonu, palący/niepalący, każdej zgłaszanej osoby.


Formularz zgłoszeniowy (wypełniasz raz, przy kolejnych logowaniach nie trzeba już wpisywać danych).

W razie trudności zgłoszenia się przez formularz lub chęci zapisania się na listę rezerwową - wyślij wiadomość na pagowskizbigniew@gmail.com podając imię, nazwisko, nr telefonu, datę urodzenia (potrzebna do ubezpieczenia), rodzaj posiłku mięsny / wegetariański, każdej zgłaszanej osoby. Wysłanie zgłoszenia przez email jest jednocześnie akceptacją regulaminu i polityki prywatności Aktywni+. Więcej informacji telefon +48666603577 .

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Grupa Aktywni+ proponuje różnorodne propozycje spędzania wolnego czasu m.in.:

– wycieczki górskie
– wycieczki rowerowe
– wycieczki piesze
– zwiedzanie miast i muzeów
– rejsy jachtami
– spacery po Warszawie
– spływy kajakowe
– kręgle
– teatr
– pikniki dla całej rodziny
– ogniska z pieczeniem kiełbasek
– i wiele wiele innych

Działamy w pełni legalnie, jesteśmy zarejestrowani jako Organizator Turystyki w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych - CEOTiPT pod numerem ewidencyjnym 10089. Posiadamy obowiązkową gwarancję ubezpieczeniową (TU Europa).
 

Kontakt:

Strona Internetowa: aktywniplus.com
Grupa Aktywni+: www.fb.com/groups/AktywniTaktTV
Twitter Aktywni+: twitter.com/aktywniplus

Dodaj komentarz