11.08-18.08.2018 Wakacyjny rejs z AKTYWNYMI+, bierzesz 4 dni urlopu, a pływasz 7 dni pod żaglami po Wielkich Jeziorach Mazurskich


Mapa niedostępna

Czas / Data
06:00 11/08/2018 - 18/08/2018

Organizator: Ryszard
e-mail: rejsy@aktywniplus.com
tel: +48 601 334 344

Kategorie


Wolnych miejsc: 5 / Cena: 670,00 zł

Serdecznie zapraszamy na rejs jachtami po Wielkich Jeziorach Mazurskich w terminie 11.08 – 18.08.2018, bierzesz 4 dni urlopu, a pływasz 7 dni pod żaglami…


Rejs pod żaglami kojarzy nam się z wielkim poczuciem wolności, z obcowaniem z naturą w jej najczystszej postaci i z poznawaniem nowych ludzi. Daje też możliwość sprawdzenia samego siebie w warunkach trochę innych niż te dostępne podczas typowych form wypoczynku na lądzie…

“Przyzwoitość i rozsądek nakazują dostroić się w sposobie bycia do swego kapitana” Joseph Conrad „Zwierciadło morza” 


Galeria z wydarzenia: “Rejs upalna majówka 2018”

« 1 z 44 »

Organizatorzy: Leszek, Rycho

 

Zbiórka i dojazd:

Każda załoga organizuje transport we własnym zakresie. Jedziemy swoimi autami, organizator i sternicy koordynują, u kogo ewentualnie jest wolne miejsce w aucie.

Opis rejsu:

Tym razem planujemy lajtowe żeglowanie, z opalaniem, kąpielami na środku jeziora, czy w urokliwych zatoczkach, o ile zajdzie taka potrzeba Popływamy troszkę po północnych jeziorach i po południowych, kierując się tym, by jak najdalej być od hałasu motorówek i skuterów wodnych.  Odwiedzimy porty i bindugi: Zatokę Rajcocha, Sztynort, Trygort, Węgorzewo, Zwierzyniecki róg, Piękny brzeg, Zimny kąt, może skoczymy za Śniardwy, czy do Rynu…, postaramy się też stawać na kotwicy w  urokliwych miejscach. Zorganizujemy jak zwykle ogniska, z  szantami, pląsami…, może gdzieś na mieliźnie pogramy w piłkę w wodzie…, a jak będzie zbyt upalnie schłodzimy ciała w jeziorze… Postaramy się też tak korygować trasę by uczestniczyć w ciekawych koncertach w portach, jeśli załoga będzie miała takie życzenie.

Każdy zgłaszający się zostaje członkiem załogi i bierze czynny udział we wszystkich czynnościach żeglarskich i innych związanych z rejsem, oraz podporządkowuje się odpowiedzialnemu za wszystko kapitanowi. Załogi będą sześcioosobowe, jachty wygodne ok. 27Ft. Nie ma możliwości wybrania i zarezerwowania koi przed rejsem. Skipper, uwzględniając liczbę par i pojedynczych osób dokonuje podziału. Jeżeli w załodze jest para, staramy się udostępnić jej miejsce w kabinie z podwójną koją. Jeżeli osoby pojedyncze nie akceptują podziału koi przez skippera, następuje losowanie. Dzielimy załogi na palące i niepalące.
Ahoj!!!

Koszt wyjazdu to 670 zł. i obejmuje:

1. Miejsce na jachcie.

2. Wszystkie noclegi na jachcie.

3. Wstępne szkolenie żeglarskie

4. Opieka skipperów z bardzo dużym doświadczeniem.

5. Ubezpieczenie Kosztów Leczenia oraz NNW.

Obowiązuje zaliczka w wysokości 300,- zł. na czarter jachtów wpłacona w ciągu dwóch tygodni od zadeklarowania się na rejs. Miejsca nie zaliczkowane w terminie będą zmieniały status na “wolne”, by ich nie blokować . Zaliczka nie jest zwracana w przypadku rezygnacji z rejsu lecz przechodzi do kasy jachtowej załogi jako część rekompensaty podwyższonych kosztów rejsu z powodu ewentualnej rezygnacji. W przypadku znalezienia przez rezygnującego kogoś na swoje miejsce rezygnujący rozlicza się osobiście z nowym załogantem i nie ponosi wtedy żadnych strat. Zaliczkę wpłacamy na poniższe konto Aktywnych+:


Dane do wpłaty zaliczki 300 zł. (w tytule wpłaty piszemy “Rejs sierpień 2018, Sternik-imię sternika“)

AKTYWNI+ Leszek Kobyłecki, ul. Cypriana Kamila Norwida 4, 01-104 Warszawa, Nr konta: 85 1950 0001 2006 0001 9570 0001


Koszty dodatkowe:

Kasa jachtowa na żarełko, porty, paliwo, dojazd ok. 200-300 zł. GOTÓWKA-nie ma bankomatów na bindugach i w trzcinach… :), (zależy od preferencji żywieniowo-rozrywkowych załogi danego jachtu). Kasa jachtowa na koniec rejsu jak zwykle zostanie rozliczona i reszta zwrócona. Kasę jachtową trzyma osoba rekomendowana przez skippera, zaakceptowana przez załogę. Należy też być przygotowanym na uiszczenie kaucji za jacht w wysokości 1000,-zł/załoga. Kaucja jest zwrotna, jeśli jacht zostanie zdany czysty, nieuszkodzony. bez ewentualnych strat powstałych na jachcie, wynikłych z winy załogi np. zapchanie odpływu WC, skrzywienie sztywnego sztagu, zgubienie- zniszczenie- utopienie, itp. elementów wyposażenia jachtu. Kaucja nie obejmuje zniszczeń dokonanych przez uczestnika innemu uczestnikowi.

Dla kogo:

Dla miłośników żeglarstwa, jak i innych nigdy nie żeglujących, kochających wodę, wiatr, ciszę i nieskażoną przyrodę… Tych co popłyną pierwszy raz cierpliwie wszystkiego będziemy uczyć.

Wyposażenie uczestnika rejsu:

Podobne, jak na biwak, czyli: śpiwór, sztormiak lub kurtka przeciwdeszczowa, spodnie przeciwdeszczowe, czapka z daszkiem, okulary przeciwsłoneczne, obuwie z gumową, jasną podeszwą, osobista apteczka, gitara, dobry humor…

Lista uczestników – Rejs wakacyjny 11-18 sierpień 2018

Pierwszy Jacht Drugi Jacht  Trzeci Jacht

(jak się zbierze załoga)

1. Rycho C. sternik 1. Zbycho Z. – sternik 1. Andrzej P. – sternik
2. Beata E. 2. Agata W. 2. 
3. Mariusz M. 3. Anna S. 3. 
4. Anna K. 4. Paweł J. 4. 
5. Ewa N. 5. Aleksander S. 5.  
6. Iwona J. 6. Andrzej P. 6.

Kolor czerwony na liście oznacza osobę zgłoszoną na rejs. Kolor blue oznacza osobę z wpłaconą zaliczką, czyli rezerwacja miejsca. Kolor navy blue oznacza osobę z pełną wpłatą

Zgłoszenia: email lub przez wygodny formularz (poniżej)

Wyślij e-mail na: kontakt@aktywniplus.com lub rejsy@aktywniplus.com, podając: imię, nazwisko, e-mail, nr telefonu, palący/niepalący, każdej zgłaszanej osoby.


Formularz zgłoszeniowy (raz wypełnisz formularz, później już nie będziesz musiał wpisywać danych, jak będziesz zalogowany).

W razie trudności zgłoszenia się przez formularz lub chcesz zapisać się na listę rezerwową - wyślij wiadomość na rejsy@aktywniplus.com podając imię, nazwisko, nr telefonu, datę urodzenia (potrzebna do ubezpieczenia), rodzaj posiłku mięsny / wegetariański, każdej zgłaszanej osoby. Wysłanie zgłoszenia przez email jest jednocześnie akceptacją regulaminu i polityki prywatności Aktywni+. Więcej informacji telefon +48 601 334 344 .

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Klub eventowy Aktywni+ proponuje ciekawe i różnorodne propozycje spędzania czasu wolnego m.in.:

- wycieczek pieszych, górskich , rowerowych itd
- spływy kajakowe, żeglarstwo, sporty wodne itd.
- gry zespołowe
- teatr, kino, muzeum itd
- gry planszowe
- imprezy taneczne
- lekcje tańca
- turnieje łucznicze
- seanse kinowe
- pikniki dla całej rodziny
- ogniska z pieczeniem kiełbasek
- istnieje także możliwość rezerwacji całego klubu
- i wiele wiele innych
Klub Eventowy Aktywni+ ma 3 wnętrza o łącznej powierzchni 170m2 i ogródek o wielkości 400 m2.

Jeżeli masz ciekawy pomysł na event w naszym klubie napisz do nas!

Działamy w pełni legalnie, jesteśmy zarejestrowani jako Organizator Turystyki w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych - CEOTiPT pod numerem ewidencyjnym 10089. Posiadamy obowiązkową gwarancję ubezpieczeniową (TU Europa).
 

Kontakt:

Strona Internetowa : aktywniplus.com
Grupa Aktywni+: www.fb.com/groups/AktywniTaktTV
Zdjęcia z Wydarzeń Aktywni+: plus.google.com...

Dodaj komentarz