14-15.09.2019 Tatry Zachodnie – dodatkowa opcja noclegu (Grześ, Rakoń, Wołowiec) z Aktywni+


Organizator: Paweł
e-mail: gory@aktywniplus.com
tel: 603209144

Kategorie


Wolnych miejsc: 0 / Cena: 280,00 - 300,00 zł

W związku z dużym zainteresowaniem wycieczką po Tatrach Zachodnich proponujemy dodatkową opcję noclegu w pokojach 8 osobowych z pościelą (łóżka piętrowe, łazienki na korytarzu).

Aktywni+ serdecznie zapraszają na dwudniową wycieczkę po Tatrach Zachodnich. Wdrapiemy się na 2064 m npm i zdobędziemy Wołowiec. Będziemy oglądać panoramę Tatr ze szczytów Grzesia, Rakonia i Trzydniowiańskiego Wierchu. Poczujemy klimat górskiego schroniska w którym będziemy nocować. Będziemy cały nasz bagaż nieśli na plecach.

Galeria z wydarzenia Rysy od strony słowackiej:

« 1 z 6 »

Zbiórka:

Spotykamy się 13 września 2019 (piątek) o godzinie 22:45 na placu Bankowym (Warszawa) przy pomniku Juliusza Słowackiego.

Pierwszy Dzień.

1. Przyjazd 6:00-7:00

2. Trasa wycieczki: Dolina Chochołowska Parking – Schronisko PTTK na Polanie Chochołowskiej – Grześ (1653 m npm)Rakoń (1879 m npm)Wołowiec (2064 m npm) – Schronisko PTTK na Polanie Chochołowskiej (trasa około 7,2 godzin + przerwy, suma przewyższeń 1302 m, suma obniżeń 1067 m)

3. Obiadokolacja we własnym zakresie (z uwagi na bardzo dużą ilość odwiedzających turystów, w sezonie schronisko nie prowadzi wyżywienia dla grup zorganizowanych) i około godziny 19 impreza integracyjna.

Drugi dzień.

1. Śniadanie We własnym zakresie 8:00.

2. Ruszamy o godzinie 9:00.

3. Trasa wycieczki: Schronisko PTTK na Polanie Chochołowskiej – Jarząbcza Dolina – Trzydniowiański Wierch (1765 mnpm) – Polana Trzydniówka – Dolina Chochołowska Parking (trasa około 6 godzin + przerwy , suma przewyższeń 717 m, suma obniżeń 953 m)

4. Około 17:00 ruszamy z parkingu.

5. Około 1:00 jesteśmy w Warszawie.

Koszt wyjazdu to 300zł/os (280 zł/os z Kartą Aktywni+) i obejmuje:

1. 1 nocleg w 8 osobowych pokojach z pościelą (łóżka piętrowe, łazienki wspólne w korytarzu).

2. Sobotnie i niedzielne przejazdy autokarem .

3. Mapy kolorowe

4. Ubezpieczenie NNW

Koszty dodatkowe:

1. Posiłki.
2. Bilet wstępu do Tatrzańskiego Parku Narodowego – dorośli 5 zł , dzieci 2,5 zł.

Dla kogo:

Dla osób z dobrą kondycją (trasa jest wymagająca kondycyjnie).

Schronisko PTTK na Polanie Chochołowskiej

Pokoje (8 osobowe, łazienki wspólne na korytarzu).

Wyżywienie:

We własnym zakresie.

Co zabrać:

Ponieważ będziemy nocować w schronisku zabieramy z autokaru wszystkie potrzebne podczas wycieczki rzeczy. Będziemy cały nasz bagaż nieśli na plecach proszę więc o przemyślane pakowanie. W schronisku będzie pościel więc nie trzeba brać śpiworów. Potrzebne nam będą przede wszystkim wygodne górskie buty,kurtka przeciwdeszczowa, polar, rękawiczki, czapka, czołówka, plecak, bielizna na zmianę, coś do spania, klapki do chodzenia po schronisku, ręcznik, kosmetyczka ( szampon, pasta do zębów, dezodoranty i inne kosmetyki proszę pakować w jak najmniejszych opakowaniach i ilościach). W supermarketach są dostępne żele pod prysznic czy pasty do zębów w bardzo małych pojemniczkach. Każda rzecz którą zabieramy nie tylko zajmie miejsce w plecaku ale też waży. Termos, kanapki, przekąski i aparat fotograficzny.


Formularz zgłoszeniowy (wypełniasz raz, przy kolejnych logowaniach nie trzeba już wpisywać danych).

W razie trudności zgłoszenia się przez formularz lub chęci zapisania się na listę rezerwową - wyślij wiadomość na gory@aktywniplus.com podając imię, nazwisko, nr telefonu, datę urodzenia (potrzebna do ubezpieczenia), rodzaj posiłku mięsny / wegetariański, każdej zgłaszanej osoby. Wysłanie zgłoszenia przez email jest jednocześnie akceptacją regulaminu i polityki prywatności Aktywni+. Więcej informacji telefon 603209144 .

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane. Zapraszamy na listę rezerwową.

Grupa Aktywni+ proponuje różnorodne propozycje spędzania wolnego czasu m.in.:

– wycieczki górskie
– wycieczki rowerowe
– wycieczki piesze
– zwiedzanie miast i muzeów
– rejsy jachtami
– spacery po Warszawie
– spływy kajakowe
– kręgle
– teatr
– pikniki dla całej rodziny
– ogniska z pieczeniem kiełbasek
– i wiele wiele innych

Działamy w pełni legalnie, jesteśmy zarejestrowani jako Organizator Turystyki w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych - CEOTiPT pod numerem ewidencyjnym 10089. Posiadamy obowiązkową gwarancję ubezpieczeniową (TU Europa).
 

Kontakt:

Strona Internetowa: aktywniplus.com
Grupa Aktywni+: www.fb.com/groups/AktywniTaktTV
Twitter Aktywni+: twitter.com/aktywniplus

Dodaj komentarz