17.06.2018 Synagoga Nożyków z przewodnikiem z Aktywni+


Organizator: Ania
e-mail: zwiedzanie@aktywniplus.com
tel:

Lokalizacja
Synagoga Nożyków

Kategorie


Wolnych miejsc: 14 / Cena: 20,00 zł

Aktywni+ serdecznie zapraszają na zwiedzanie Synagogi im. Zalmana i Rywki Małżonków Nożyków w Warszawie, z przewodnikiem.

Zbiórka:

Zwiedzanie odbędzie się w niedzielę 17 czerwca br. (niedziela) o godzinie 12.00. Spotkamy się o g. 11.45 przed Synagogą ul. Twarda 6. Zwiedzanie potrwa około 1h.

 

Koszt:

20 zł (przewodnik+bilet wstępu)

 

Dla kogo:

Dla wszystkich.

 

Opis wycieczki:

Synagoga im. Zalmana i Rywki Małżonków Nożyków w Warszawie jest jedyną czynną przedwojenną synagogą w Warszawie, która przetrwała II wojnę światową- jej historia budowy sięga roku 1893 r., kiedy to 11 kwietnia notariusz Szymon Landauw swej kancelarii przy ulicy Erywańskiej (obecnie Kredytowa) sporządził akt kupna-sprzedaży parceli przy ulicy Twardej 6 dla kupca Zelmana Nożyka.

Bożnica została wpisana do krajowego rejestru zabytków nieruchomych pod numerem 873 w dniu 1 grudnia 1973 roku. Architekturę Synagogi oraz jej historię przybliży nam przewodnik PTTK Oddział Warszawski.

Zgłoszenia: email lub przez wygodny formularz (poniżej)

Zapraszamy do zgłoszeń wyślij email(Gmach Domu Bankowego Wilhelma Landaua – budynek przy ul. Senatorskiej 38)(Gmach Domu Bankowego Wilhelma Landaua – budynek przy ul. Senatorskiej 38) na kontakt@aktywniplus.com , podając imię, nazwisko, email, nr telefonu. Więcej informacji telefon 513-510-635 czynny od godziny 17-21, sms 24h. W soboty i niedzielę może być problem z połączeniem jak będę w górach, ale najczęściej w górach też mam zasięg.


Formularz zgłoszeniowy (wypełniasz raz, przy kolejnych logowaniach nie trzeba już wpisywać danych).

W razie trudności zgłoszenia się przez formularz lub chęci zapisania się na listę rezerwową - wyślij wiadomość na zwiedzanie@aktywniplus.com podając imię, nazwisko, nr telefonu, datę urodzenia (potrzebna do ubezpieczenia), rodzaj posiłku mięsny / wegetariański, każdej zgłaszanej osoby. Wysłanie zgłoszenia przez email jest jednocześnie akceptacją regulaminu i polityki prywatności Aktywni+. Więcej informacji telefon .

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Grupa Aktywni+ proponuje różnorodne propozycje spędzania wolnego czasu m.in.:

– wycieczki górskie
– wycieczki rowerowe
– wycieczki piesze
– zwiedzanie miast i muzeów
– rejsy jachtami
– spacery po Warszawie
– spływy kajakowe
– kręgle
– teatr
– pikniki dla całej rodziny
– ogniska z pieczeniem kiełbasek
– i wiele wiele innych

Działamy w pełni legalnie, jesteśmy zarejestrowani jako Organizator Turystyki w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych - CEOTiPT pod numerem ewidencyjnym 10089. Posiadamy obowiązkową gwarancję ubezpieczeniową (TU Europa).
 

Kontakt:

Strona Internetowa: aktywniplus.com
Grupa Aktywni+: www.fb.com/groups/AktywniTaktTV
Twitter Aktywni+: twitter.com/aktywniplus

Dodaj komentarz