22.09.2018 Zwiedzanie Terenowe Cytadeli Warszawskiej z przewodnikiem


Mapa niedostępna

Czas / Data
10:45 22/09/2018

Organizator: Ania Majewska
e-mail: zwiedzanie@aktywniplus.com
tel: 504040124

Kategorie


Wolnych miejsc: 13 / Cena: 20,00 zł

Grupa Aktywni+ ma zaszczyt i ogromną przyjemność zaprosić na zwiedzanie terenowej Cytadeli Warszawskiej z przewodnikiem (2,5 h).

Zbiórka

Spotykamy się 22 września 2018 r. (sobota) o godzinie 10:40 na ul. Zakroczymskiej 12 przed główną bramą Fortu Legionów (Fort znajduje się na tyłach stacji benzynowej przy ul. Sanguszki.). Zwiedzanie rozpoczniemy o godzinie 10.45.

Dla kogo:

Dla wszystkich.

Co zabrać:  wygodne obuwie

UWAGA:

Jest to spacer wokół Cytadeli Warszawskiej i jej okolicach; do podziemi Fortu Legionów nie będziemy wchodzić – zwiedzanie podziemi odbędzie się 14.10.2018 r.

Opis wycieczki:

Wycieczkę rozpoczniemy wstępem na ekspozycję aby zobaczyć trasę naszej wycieczki,  poznamy też historię Fortu. Następnie udamy się pod Kaponierę południową, zobaczymy, gdzie były dawne stajnie (obecnie budynek pod ziemią), następnie przejdziemy w kierunku Bramy Straceń, zobaczymy tam dawny system odwodnienia Cytadeli, oraz miejsce po Kaponierze Wschodniej. Następnie udamy się w kierunku X Pawilonu, zobaczymy miejsce budowy Muzeum Wojska (przez płot) . Bramą Bielańską udamy się w kierunku zburzonej Kaponiery Północnej. Idąc korytem dawnej Rzeki Drny, udamy się w kierunku Al. Wojska Polskiego. Zobaczymy tam pozostałości fortu Gieorgija. Na Pl. Inwalidów zakończymy spacer.

Zgłoszenia: email lub przez wygodny formularz (poniżej)

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc (max 30 osób), należy zgłaszać się email na kontakt@aktywniplus.com , podając imię, nazwisko, email, nr telefonu każdej zgłaszanej osoby.  W celu uniknięcia potencjalnych nieporozumień potwierdzeniem chęci uczestnictwa jest wpłata z góry. Więcej informacji telefon 504-040-124 czynny od godziny 10:00 – 20:00.


Formularz zgłoszeniowy (raz wypełnisz formularz, później już nie będziesz musiał wpisywać danych, jak będziesz zalogowany).

W razie trudności zgłoszenia się przez formularz lub chcesz zapisać się na listę rezerwową - wyślij wiadomość na zwiedzanie@aktywniplus.com podając imię, nazwisko, nr telefonu, datę urodzenia (potrzebna do ubezpieczenia), rodzaj posiłku mięsny / wegetariański, każdej zgłaszanej osoby. Wysłanie zgłoszenia przez email jest jednocześnie akceptacją regulaminu i polityki prywatności Aktywni+. Więcej informacji telefon 504040124 .

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Klub eventowy Aktywni+ proponuje ciekawe i różnorodne propozycje spędzania czasu wolnego m.in.:

- wycieczek pieszych, górskich , rowerowych itd
- spływy kajakowe, żeglarstwo, sporty wodne itd.
- gry zespołowe
- teatr, kino, muzeum itd
- gry planszowe
- imprezy taneczne
- lekcje tańca
- turnieje łucznicze
- seanse kinowe
- pikniki dla całej rodziny
- ogniska z pieczeniem kiełbasek
- istnieje także możliwość rezerwacji całego klubu
- i wiele wiele innych
Klub Eventowy Aktywni+ ma 3 wnętrza o łącznej powierzchni 170m2 i ogródek o wielkości 400 m2.

Jeżeli masz ciekawy pomysł na event w naszym klubie napisz do nas!

Działamy w pełni legalnie, jesteśmy zarejestrowani jako Organizator Turystyki w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych - CEOTiPT pod numerem ewidencyjnym 10089. Posiadamy obowiązkową gwarancję ubezpieczeniową (TU Europa).
 

Kontakt:

Strona Internetowa : aktywniplus.com
Grupa Aktywni+: www.fb.com/groups/AktywniTaktTV
Zdjęcia z Wydarzeń Aktywni+: plus.google.com...

Dodaj komentarz