28.04-6.05 Rejs z AKTYWNYMI+ na inaugurację sezonu żeglarskiego 2018


Wczytuję mapę...

Czas / Data
06:00 28/04/2018 - 06/05/2018

Organizator: Ryszard
e-mail: rejsy@aktywniplus.com
tel: +48 601 334 344

Lokalizacja
Wielkie Jeziora Mazurskie - część południowa

Kategorie


Wolnych miejsc: 1 / Cena: 580,00 zł

Serdecznie zapraszamy na rejs jachtami po Wielkich Jeziorach Mazurskich w terminie 28.04 – 6.05.2018 (9 dni, sobota-niedziela) na rozpoczęcie sezonu żeglarskiego 2018 z grupą Aktywni+.


„Żeglarstwo to sport elitarny, zawsze czyni ludzi lepszymi i organizuje życie dorosłym…”


Galeria z wydarzenia: “Rejs upalna majówka 2018”

« 2 z 44 »

Organizatorzy: Leszek, Rycho

 

Zbiórka i dojazd:

Każda załoga organizuje transport we własnym zakresie. Jedziemy swoimi autami, organizator i sternicy koordynują, u kogo ewentualnie jest wolne miejsce w aucie.

Opis rejsu:

Tym razem planujemy dokładniejsze zwiedzanie jezior i portów położonych na południe od Giżycka (Niegocin, Boczne, Jagodne, Tałty, Ryńskie, Mikołajskie, Śniardwy, Bełdany).  Główną przyczyną wybrania takiej trasy jest remont starego kanałku, co powoduje ogromne korki przy przeprawie kanałem przez Giżycko, gdzie jest czasowo otwierany most obrotowy. Odwiedzimy porty: Port Jagodne, Zanzibar, Ryn, Mikołajki, Guzianka, może wpadniemy do Galindii i zapewne zacumujemy też na dziko w jakimś urokliwym miejscu, np. na Kaczerajnie za Śniardwami, czy zatoce Skanal na Ryńskim. Zorganizujemy jak zwykle ognisko, z  szantami, pląsami… Postaramy się też korygować trasę by uczestniczyć w ciekawych koncertach inaugurujących rozpoczęcie sezonu żeglarskiego.

Każdy zgłaszający się zostaje członkiem załogi i bierze czynny udział we wszystkich czynnościach żeglarskich i innych związanych z rejsem, oraz podporządkowuje się odpowiedzialnemu za wszystko kapitanowi. Załogi będą siedmioosobowe, jachty duże, wygodne z WC morskim i ogrzewaniem: Maxusy 33 z Wilkas i Cobra 33 z Giżycka. Nie ma możliwości wybrania i zarezerwowania koi przed rejsem. Skipper, uwzględniając liczbę par i pojedynczych osób dokonuje podziału. Jeżeli w załodze jest para, staramy się udostępnić jej miejsce w kabinie z podwójną koją. Jeżeli osoby pojedyncze nie akceptują podziału koi przez skippera, następuje losowanie. Dzielimy załogi na palące i niepalące.
Ahoj!!!

Wyposażenie uczestnika rejsu:

Podobne, jak na biwak, czyli: śpiwór, sztormiak lub kurtka przeciwdeszczowa, spodnie przeciwdeszczowe, czapka z daszkiem, okulary przeciwsłoneczne, obuwie z gumową, jasną podeszwą, osobista apteczka, gitara, dobry humor…

Koszt wyjazdu to 580 zł. i obejmuje:

1. Miejsce w bardzo komfortowym jachcie Maxus 33 i Cobra 33

2. Wszystkie noclegi na jachcie.

3. Wstępne szkolenie żeglarskie

4. Opieka skipperów z bardzo dużym doświadczeniem.

5. Ubezpieczenie Kosztów Leczenia oraz NNW.

Obowiązuje zaliczka w wysokości 200 zł. na czarter jachtów wpłacona w ciągu dwóch tygodni od zadeklarowania się na rejs. Miejsca nie zaliczkowane w terminie będą zmieniały status na “wolne”. Zaliczka nie jest zwracana w przypadku rezygnacji z rejsu lecz przechodzi do kasy jachtowej załogi jako część rekompensaty podwyższonych kosztów rejsu z powodu rezygnacji. W przypadku znalezienia przez rezygnującego kogoś na swoje miejsce rezygnujący rozlicza się osobiście z nowym załogantem i nie ponosi wtedy żadnych strat. Zaliczkę wpłacamy na poniższe konto Aktywnych+


Dane do wpłaty zaliczki 200 zł. (w tytule wpłaty piszemy “Rejs majówka 2018, Sternik-imię sternika“)

AKTYWNI+ Leszek Kobyłecki, ul. Cypriana Kamila Norwida 4, 01-104 Warszawa, Nr konta: 85 1950 0001 2006 0001 9570 0001

Koszty dodatkowe:

Kasa jachtowa na żarełko, porty, paliwo, dojazd ok. 100-200 zł. (zależy od preferencji żywieniowo-rozrywkowych załogi danego jachtu). Kasa jachtowa na koniec rejsu jak zwykle zostanie rozliczona i reszta zwrócona. Kasę jachtową trzyma osoba rekomendowana przez skippera, zaakceptowana przez załogę.

Dla kogo:

Dla miłośników żeglarstwa, jak i innych nigdy nie żeglujących, kochających wodę, wiatr, ciszę i nieskażoną przyrodę… Tych co popłyną pierwszy raz cierpliwie wszystkiego będziemy uczyć.

Galeria zdjęć ze wspólnego rejsu. Było nas 45 osób.

Lista Uczestników

Pierwszy Jacht Drugi Jacht Trzeci Jacht Czwarty Jacht
1. Rycho C. sternik 1. Waldi M.sternik 1. Zbycho P. sternik 1. Edi C. sternik
2. Beata E. 2. Charlotte W. 2. Andrzej P. 2. Kasia S.
3. Aleksandra J-W. 3. Stanley W. 3. Paweł J. 3. Marek Ś.
4. Alfred D. 4. Roman Ch. 4. Anna S. 4. Lucyna G.
5. Iwona J. 5. Kasia B. 5. Jagoda J. 5. Julian K.
6. Dorota R. 6. Wolne 6. Irena K. 6. Małgorzata Ł.
7. Adrian Z. 7. Wituś K. 7. Lidia S. 7. Piotr Ł.

Kolor “czerwony” na liście oznacza osobę zgłoszoną na rejs. Kolor “blue” oznacza osobę z wpłaconą zaliczką, czyli pełna rezerwacja miejsca. Kolor “navy blue” oznacza osobę z pełną wpłatą

Zgłoszenia: email lub przez wygodny formularz (poniżej)

Wyślij e-mail na: kontakt@aktywniplus.com lub rejsy@aktywniplus.com, podając: imię, nazwisko, e-mail, nr telefonu, palący/niepalący, każdej zgłaszanej osoby.


Formularz zgłoszeniowy (raz wypełnisz formularz, później już nie będziesz musiał wpisywać danych, jak będziesz zalogowany).

W razie trudności zgłoszenia się przez formularz lub chcesz zapisać się na listę rezerwową - wyślij wiadomość na rejsy@aktywniplus.com podając imię, nazwisko, nr telefonu, datę urodzenia (potrzebna do ubezpieczenia), rodzaj posiłku mięsny / wegetariański, każdej zgłaszanej osoby. Wysłanie zgłoszenia przez email jest jednocześnie akceptacją regulaminu i polityki prywatności Aktywni+. Więcej informacji telefon +48 601 334 344 .

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Klub eventowy Aktywni+ proponuje ciekawe i różnorodne propozycje spędzania czasu wolnego m.in.:

- wycieczek pieszych, górskich , rowerowych itd
- spływy kajakowe, żeglarstwo, sporty wodne itd.
- gry zespołowe
- teatr, kino, muzeum itd
- gry planszowe
- imprezy taneczne
- lekcje tańca
- turnieje łucznicze
- seanse kinowe
- pikniki dla całej rodziny
- ogniska z pieczeniem kiełbasek
- istnieje także możliwość rezerwacji całego klubu
- i wiele wiele innych
Klub Eventowy Aktywni+ ma 3 wnętrza o łącznej powierzchni 170m2 i ogródek o wielkości 400 m2.

Jeżeli masz ciekawy pomysł na event w naszym klubie napisz do nas!

Działamy w pełni legalnie, jesteśmy zarejestrowani jako Organizator Turystyki w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych - CEOTiPT pod numerem ewidencyjnym 10089. Posiadamy obowiązkową gwarancję ubezpieczeniową (TU Europa).
 

Kontakt:

Strona Internetowa : aktywniplus.com
Grupa Aktywni+: www.fb.com/groups/AktywniTaktTV
Zdjęcia z Wydarzeń Aktywni+: plus.google.com...

2 komentarze

  1. Lodu już na jeziorach nie ma, co widać dzięki kamerce online w Wilkasach, gdzie zaczynamy. Niedługo przy kejach staną jachty:

Dodaj komentarz