28.07.2018 Zwiedzanie Muzeum Wojska Polskiego z przewodnikiem z Aktywni+


Mapa niedostępna

Czas / Data
15:00 28/07/2018

Organizator: Mateusz
e-mail: podrozehistorycznomilitarne@aktywniplus.com
tel: 511557517

Kategorie


Wolnych miejsc: 24 / Cena: 0,00 zł

Grupa Aktywni+ ma zaszczyt i ogromną przyjemność zaprosić na zwiedzanie ekspozycji plenerowej Muzeum Wojska Polskiego w ramach Podróży Historyczno-Militarnych; jest to projekt autorski pasjonata historii i militariów oraz redaktora czasopism Wojsko Technika oraz Wojsko i Technika Historia Mateusza Zielonki.

Galeria “Zwiedzanie Fortu Legionów 19.05.2016”

« 1 z 12 »

Zbiórka

Spotykamy się 28 lipca 2018 r. (sobota) o godzinie 15:00), przed bramą wejściową na ekspozycję plenerową Muzeum Wojska Polskiego, wejście od Alei Jerozolimskich (dojazd np. tramwajami: 7, 8, 9, 22, 24, 25, 43 lub np. autobusami: 111, 117, 158, 507, 517 i 521, przystanek Muzeum Narodowe).

Zwiedzanie muzeum – będziemy przemieszczać się pieszo po terenie ekspozycji plenerowej. Będę towarzyszył Państwu w zależności od potrzeb, pytań i zainteresowania od 1,5 do 2,5 godziny.

Zapraszamy: Mateusz Zielonka

Tematyka

W czasie trwania zwiedzania główną poruszaną przeze mnie tematyką będzie historia Wojska Polskiego w XX wieku i jego dział, samolotów i wozów bojowych w odniesieniu do znajdujących się na terenie muzeum eksponatów. Postaram się przedstawić państwu wiele ciekawostek z nią związanych i ożywić te z pozoru martwe, stalowe potwory, a także zaprezentować często niezwykłą historię ich oraz obsługujących ich ludzi, a także obalić wiele narosłych wokół nich mitów i przedstawić prawdziwe fakty. Więcej szczegółów postaram się przedstawić już wkrótce na moim fanpage’u (https://www.facebook.com/PodrozeHistorycznoMilitarne/) oraz grupie na Facebooku (https://www.facebook.com/groups/146943796107085/).

Dla kogo:

Dla wszystkich.

Cena:

Zwiedzanie jest całkowicie darmowe. Wstęp na ekspozycje plenerową jest wolny. Jeśli jednak ktoś z Państwa będzie chciał uszczęśliwić przewodnika napiwkiem, ten z pewnością się nie obrazi ;).

Zgłoszenia (nieobowiązkowe):

Zapraszamy do zgłoszeń (które nie są obowiązkowe ale mile widziane), przez formularz poniżej lub wyślij e-mail na podrozehistorycznomilitarne@gmail.com, podając imię, nazwisko, telefon. Więcej informacji: telefon 511557517 czynny od godziny 10:00 – 22:00.


Formularz zgłoszeniowy (raz wypełnisz formularz, później już nie będziesz musiał wpisywać danych, jak będziesz zalogowany).

W razie trudności zgłoszenia się przez formularz lub chcesz zapisać się na listę rezerwową - wyślij wiadomość na podrozehistorycznomilitarne@aktywniplus.com podając imię, nazwisko, nr telefonu, datę urodzenia (potrzebna do ubezpieczenia), rodzaj posiłku mięsny / wegetariański, każdej zgłaszanej osoby. Wysłanie zgłoszenia przez email jest jednocześnie akceptacją regulaminu i polityki prywatności Aktywni+. Więcej informacji telefon 511557517 .

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Klub eventowy Aktywni+ proponuje ciekawe i różnorodne propozycje spędzania czasu wolnego m.in.:

- wycieczek pieszych, górskich , rowerowych itd
- spływy kajakowe, żeglarstwo, sporty wodne itd.
- gry zespołowe
- teatr, kino, muzeum itd
- gry planszowe
- imprezy taneczne
- lekcje tańca
- turnieje łucznicze
- seanse kinowe
- pikniki dla całej rodziny
- ogniska z pieczeniem kiełbasek
- istnieje także możliwość rezerwacji całego klubu
- i wiele wiele innych
Klub Eventowy Aktywni+ ma 3 wnętrza o łącznej powierzchni 170m2 i ogródek o wielkości 400 m2.

Jeżeli masz ciekawy pomysł na event w naszym klubie napisz do nas!

Działamy w pełni legalnie, jesteśmy zarejestrowani jako Organizator Turystyki w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych - CEOTiPT pod numerem ewidencyjnym 10089. Posiadamy obowiązkową gwarancję ubezpieczeniową (TU Europa).
 

Kontakt:

Strona Internetowa : aktywniplus.com
Grupa Aktywni+: www.fb.com/groups/AktywniTaktTV
Zdjęcia z Wydarzeń Aktywni+: plus.google.com...

Dodaj komentarz