29.07.2018 Zwiedzanie Muzeum Polskiej Techniki Wojskowej z przewodnikiem z Aktywni+


Organizator: Mateusz
e-mail: podrozehistorycznomilitarne@aktywniplus.com
tel: 511557517

Kategorie


Wolnych miejsc: 30 / Cena: 0,00 zł

Grupa Aktywni+ ma zaszczyt i ogromną przyjemność zaprosić na zwiedzanie ekspozycji plenerowej Muzeum Polskiej Techniki Wojskowej w ramach Podróży Historyczno-Militarnych; jest to projekt autorski pasjonata historii i militariów oraz redaktora czasopism Wojsko Technika oraz Wojsko i Technika Historia Mateusza Zielonki.

Galeria z wydarzenia:

« 1 z 6 »

Zbiórka

Spotykamy się 29 lipca 2018 r. (niedziela) o godzinie 15:00, przed bramą wejściową na ekspozycję plenerową Muzeum Polskiej Techniki Wojskowej, wejście od ulicy Powsińskiej (dojazd np. autobusami: 108, 131, 163, 172, 180, 189, przystanek Goraszewska lub Sadyba).

Zwiedzanie muzeum – będziemy przemieszczać się pieszo po terenie ekspozycji plenerowej. Będę towarzyszył Państwu w zależności od potrzeb, pytań i zainteresowania od 1,5 do 2,5 godziny.

Zapraszamy: Mateusz Zielonka

Tematyka

W czasie trwania zwiedzania główną poruszaną przeze mnie tematyką będzie historia Wojska Polskiego w XX wieku i jego dział, samolotów i wozów bojowych w odniesieniu do znajdujących się na terenie muzeum eksponatów. Postaram się przedstawić państwu wiele ciekawostek z nią związanych i ożywić te z pozoru martwe, stalowe potwory, a także zaprezentować często niezwykłą historię ich oraz obsługujących ich ludzi, a także obalić wiele narosłych wokół nich mitów i przedstawić prawdziwe fakty.
Więcej szczegółów postaram się przedstawić już wkrótce na moim fanpage’u (https://www.facebook.com/PodrozeHistorycznoMilitarne/) oraz grupie na Facebooku (https://www.facebook.com/groups/146943796107085/).

Dla kogo:

Dla wszystkich.

Cena:

Zwiedzanie jest całkowicie darmowe. Wstęp na ekspozycje plenerową jest wolny. Jeśli jednak ktoś z Państwa będzie chciał uszczęśliwić przewodnika napiwkiem, ten z pewnością się nie obrazi ;).

Zgłoszenia (nieobowiązkowe):

Zapraszamy do zgłoszeń (które nie są obowiązkowe ale mile widziane), przez formularz poniżej lub wyślij e-mail na podrozehistorycznomilitarne@gmail.com, podając imię, nazwisko, telefon. Więcej informacji: telefon 511557517 czynny od godziny 10:00 – 22:00.


Formularz zgłoszeniowy (wypełniasz raz, przy kolejnych logowaniach nie trzeba już wpisywać danych).

W razie trudności zgłoszenia się przez formularz lub chęci zapisania się na listę rezerwową - wyślij wiadomość na podrozehistorycznomilitarne@aktywniplus.com podając imię, nazwisko, nr telefonu, datę urodzenia (potrzebna do ubezpieczenia), rodzaj posiłku mięsny / wegetariański, każdej zgłaszanej osoby. Wysłanie zgłoszenia przez email jest jednocześnie akceptacją regulaminu i polityki prywatności Aktywni+. Więcej informacji telefon 511557517 .

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Grupa Aktywni+ proponuje różnorodne propozycje spędzania wolnego czasu m.in.:

– wycieczki górskie
– wycieczki rowerowe
– wycieczki piesze
– zwiedzanie miast i muzeów
– rejsy jachtami
– spacery po Warszawie
– spływy kajakowe
– kręgle
– teatr
– pikniki dla całej rodziny
– ogniska z pieczeniem kiełbasek
– i wiele wiele innych

Działamy w pełni legalnie, jesteśmy zarejestrowani jako Organizator Turystyki w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych - CEOTiPT pod numerem ewidencyjnym 10089. Posiadamy obowiązkową gwarancję ubezpieczeniową (TU Europa).
 

Kontakt:

Strona Internetowa: aktywniplus.com
Grupa Aktywni+: www.fb.com/groups/AktywniTaktTV
Twitter Aktywni+: twitter.com/aktywniplus

Dodaj komentarz