29.07.2018 Zwiedzanie nowej trasy Fortu Legionów z Przewodnikiem


Organizator: Ania
e-mail: zwiedzanie@aktywniplus.com
tel:

Kategorie


Wolnych miejsc: 34 / Cena: 20,00 zł

Grupa Aktywni+ ma zaszczyt i ogromną przyjemność zaprosić na zwiedzanie mało znanej terenowej trasy Fortu Legionów w Warszawie z przewodnikiem (około 2 h).

Zbiórka

Spotykamy się 29 lipca 2018 r. (niedziela) o godzinie 10:45 na ul. Zakroczymskiej 12 przed główną bramą Fortu (Fort znajduje się na tyłach stacji benzynowej przy ul. Sanguszki.).

Po zwiedzaniu zapraszamy na ognisko, które odbędzie się na plaży żoliborskiej (dla uczestników zwiedzania będzie degustacyjna kiełbaska do upieczenia przy ognisku)- zapewniamy kijki, zastawę, musztardę itp. – prosimy o zabranie swojego prowiantu, gitar i wszelkich innych instrumentów oraz oczywiście sporej dozy dobrego humoru. Będziemy mieli dla Was śpiewniki z piosenkami o tematyce niepodległościowej, później oczywiście możemy zmienić repertuar.

Ognisko potrwa około 3 godzin, zapraszamy również tych, którzy nie będą uczestniczyć w zwiedzaniu Fortu Legionów – wstęp wolny.

Zapraszamy: Antek, Julian oraz Ania.

Dla kogo:

Dla wszystkich, niezbędne wygodne, terenowe obuwie.

Opis wycieczki

Wycieczka terenowa, po Fortach Władimir, Aleksiej, Paweł, Gieorgij i Siergiej.

Wycieczka rozpocznie się przy Forcie Legionów Cytadeli Warszawskiej, poznamy, gdzie są nieodkryte podziemne korytarze wychodzące z fortu. Na tej wycieczce nie wchodzimy do podziemi Fortu Legionów, jedynie na ekspozycję. Po drodze Przewodnik pokaże gdzie znajdują się podziemne tunele związane z infrastruktura Twierdzy Warszawa. Udajamy się również w kierunku Bramy Nowomiejskiej Cytadeli, fortu Aleksieja, Gieorgija i Siergieja. Po drodze dowiemy się gdzie znajdują się podziemne tunele związane z infrastruktura Twierdzy Warszawa. Przejdziemy podziemnym szlakiem twierdzy, pomiędzy fortem Legionów, Traugutta, Gieorgija, i Sokolnickiego, zahaczając o inne fortyfikacje na trasie wycieczki.

Oraz poznamy wiele innych tajemnic podziemnej Warszawy.


Formularz zgłoszeniowy (wypełniasz raz, przy kolejnych logowaniach nie trzeba już wpisywać danych).

W razie trudności zgłoszenia się przez formularz lub chęci zapisania się na listę rezerwową - wyślij wiadomość na zwiedzanie@aktywniplus.com podając imię, nazwisko, nr telefonu, datę urodzenia (potrzebna do ubezpieczenia), rodzaj posiłku mięsny / wegetariański, każdej zgłaszanej osoby. Wysłanie zgłoszenia przez email jest jednocześnie akceptacją regulaminu i polityki prywatności Aktywni+. Więcej informacji telefon .

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Grupa Aktywni+ proponuje różnorodne propozycje spędzania wolnego czasu m.in.:

– wycieczki górskie
– wycieczki rowerowe
– wycieczki piesze
– zwiedzanie miast i muzeów
– rejsy jachtami
– spacery po Warszawie
– spływy kajakowe
– kręgle
– teatr
– pikniki dla całej rodziny
– ogniska z pieczeniem kiełbasek
– i wiele wiele innych

Działamy w pełni legalnie, jesteśmy zarejestrowani jako Organizator Turystyki w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych - CEOTiPT pod numerem ewidencyjnym 10089. Posiadamy obowiązkową gwarancję ubezpieczeniową (TU Europa).
 

Kontakt:

Strona Internetowa: aktywniplus.com
Grupa Aktywni+: www.fb.com/groups/AktywniTaktTV
Twitter Aktywni+: twitter.com/aktywniplus

Dodaj komentarz