9.02.2019 Pokój numer – hotelowy spektakl improwizowany – Gramy dla Neli z Aktywni+


Organizator: Aldona Fryze
e-mail: aldonafryze@wp.pl
tel: 604961889

Kategorie


Wolnych miejsc: 12 / Cena: 20,00 - 25,00 zł

Aktywni+ serdecznie zapraszają na spektakl “Pokój numer – hotelowy spektakl improwizowany – Gramy dla Neli” w Teatrze Improwizacji Afront i Scena Lubelska 30/32. Mamy zarezerwowane 15 biletów.

 

Zbiórka:

Spotykamy się 9.02.2019 (sobota) o 19:15 w Teatrze Improwizacji Afront i Sceny Lubelska 30/32 w Warszawie. Mamy zarezerwowane 15 biletów (19.30-21.00). Czas trwania 1,5 godziny.

Opis

Co może zdarzyć się przez jeden weekend w hotelu umiejscowionym gdzieś w Polsce, jeśli nawiedzi go kilkoro niezwykłych gości? Niektórzy z nich mogą się znać, inni dopiero się poznają, każdy przyjechał do hotelu w jakimś określonym celu, a co wyniknie z ich zetknięcia się na hotelowym gruncie? Czy osiągną to, po co przyjechali? Czy też ich plany zejdą na bok w obliczu tego, co przyniesie hotelowy weekend? O tym przekonamy się wspólnie.

Publiczność pomoże nam zdecydować, gdzie będzie mieścił się hotel, do którego zajrzymy, określi jego wielkość i nazwę, a także stworzy propozycje gości hotelowych, my zaś w drodze losowania wybierzemy kilku bohaterów naszej opowieści. A reszta… – reszta w rękach Improwizacji!

♥ Tym razem będzie to spektakl niezwykły, gdyż cały dochód z niego przeznaczymy na drogi naszemu sercu cel – na leczenie Neli, córeczki naszych przyjaciół, improwizatorów wrocławskiej grupy IMPROKRACJA, która od kilku miesięcy zmaga się z chorobą nowotworową. ♥

Improwizować będą: Dorota Jarząbek – Rogaczyk, Kasia Gruszewska, Asia Mazewska, Agnieszka Senderowska oraz Tomek Skutnik.
Muzycznie improwizować będzie Wojtek Żmuda.

Koszt: 25 zł (20 zł ulgowy)

 

Dla kogo

Dla wszystkich.


Formularz zgłoszeniowy (wypełniasz raz, przy kolejnych logowaniach nie trzeba już wpisywać danych).

W razie trudności zgłoszenia się przez formularz lub chęci zapisania się na listę rezerwową - wyślij wiadomość na aldonafryze@wp.pl podając imię, nazwisko, nr telefonu, datę urodzenia (potrzebna do ubezpieczenia), rodzaj posiłku mięsny / wegetariański, każdej zgłaszanej osoby. Wysłanie zgłoszenia przez email jest jednocześnie akceptacją regulaminu i polityki prywatności Aktywni+. Więcej informacji telefon 604961889 .

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Grupa Aktywni+ proponuje różnorodne propozycje spędzania wolnego czasu m.in.:

– wycieczki górskie
– wycieczki rowerowe
– wycieczki piesze
– zwiedzanie miast i muzeów
– rejsy jachtami
– spacery po Warszawie
– spływy kajakowe
– kręgle
– teatr
– pikniki dla całej rodziny
– ogniska z pieczeniem kiełbasek
– i wiele wiele innych

Działamy w pełni legalnie, jesteśmy zarejestrowani jako Organizator Turystyki w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych - CEOTiPT pod numerem ewidencyjnym 10089. Posiadamy obowiązkową gwarancję ubezpieczeniową (TU Europa).
 

Kontakt:

Strona Internetowa: aktywniplus.com
Grupa Aktywni+: www.fb.com/groups/AktywniTaktTV
Twitter Aktywni+: twitter.com/aktywniplus

Dodaj komentarz