Współpraca

1. Werbuj i zdobywaj nagrody.

a) Pozyskaj nowego uczestnika na wydarzenie Klubu Eventowego Aktywni+. Za każdego nowego uczestnika, czyli takiego, który jeszcze nie wyjeżdżał z nami na wycieczki, dostajesz 10% ceny wydarzenia, na które wyjechał dany uczestnik. Nagrody sumują się, czyli jeśli znajdziesz takie 3 osoby otrzymasz 30% ceny. Pieniądze wysyłane są w przeciągu 3 dniu po odbytym wydarzeniu.
Warunkiem otrzymania pieniędzy jest rejestracja pozyskanego uczestnika na stronie www.aktywniplus.com oraz wzięcie udziału w wydarzeniu.

b) Ten kto pozyska największą liczbę nowych uczestników otrzyma od nas dodatkową nagrodę!
Każdego ostatniego dnia miesiąca zliczane jest ilość pozyskanych nowych uczestników. Informacja o wygranej przekazywana jest drogą mailową oraz umieszczana na stronie Aktywni+ za zgodą zwycięzcy.

Nagrody:
1 miejsce – 100% zwrot kosztów na wybrane wydarzenie
2 miejsce –  50% zwrot kosztów na wybrane wydarzenie
3 miejsce –  50% zwrot kosztów na wybrane wydarzenie

Do współpracy zapraszamy zarówno osoby prywatne, jak również firmy i instytucje.

2. Współpracuj i zarabiaj:

Jeśli lubisz pracę z ludźmi i masz zmysł organizacyjny, zapraszamy również do współpracy przy organizowaniu eventów. Każda propozycja jest brana pod uwagę. Mogą to być wyjazdy górskie, piesze, zwiedzanie miast, wyjścia kulturalno-rozrywkowe i wiele wiele innych. Szczegóły współpracy u Organizatora Klubu Aktywni+

One Comments

  1. Gorąco polecam wyjazdy z Aktywnymi! Świetna organizacja (punktualność oraz bardzo dobra infrastruktura – autokar i noclegi), jeździłam z grupą kilkukrotnie, nigdy nie zawiedli. Organizatorzy przemili, uczestnicy przefajni, czekam na kolejne wyjazdy!

Dodaj komentarz