Wycieczki integracyjne i warsztaty dla firm z Klubem Eventowym Aktywni+

Wycieczki Integracyjne, Warsztaty i Szkolenia dla firm – Warszawa

Wyjazdy dla firm – relaks bez rywalizacji na łonie natury

 

O firmie

 

Proponujemy wyjazdy integracyjne z nastawieniem na ruch i odpoczynek, szczególnie mając na uwadze kontakt z naturą. Ponadto dla szukających wrażeń proponujemy przejazd czołgiem, a dla głodnych wiedzy – warsztaty i szkolenia. Zapewniamy logistyczną organizację całego eventu.

 

 

Polecamy:

– Spacery po malowniczych krajobrazach
– Wyprawy górskie lekkimi szlakami
– Spływy kajakowe
– Wyprawy rowerowe
– Rejsy jachtami
– Ogniska i pikniki plenerowe
– Narty biegowe i zjazdowe
– Zwiedzanie miast
– Podchody, przejazd czołgiem
– Warsztaty i szkolenia

 

 

Wyjazdy integracyjne stanowią bardzo ważny czynnik motywacyjny dla pracowników firmy. Często spotykamy się z brakiem motywacji do pracy, a to właśnie motywacja jest kluczem do sukcesu. Wycieczki integracyjne budują pozytywne relacje interpersonalne, zespalają i jednoczą członków zespołu, pomagają również w zażegnaniu wielu konfliktów i poprawiają komunikację między pracownikami.

Wycieczki integracyjne i wszelakiego rodzaju eventy integracyjne są także doskonałą formą nagradzania pracowników za ich zaangażowanie i efektywną pracę. Wiele obecnych wyjazdów integracyjnych opiera się na nowoczesnych, przeładowanych formach eventowych, które nie zawsze służą efektywnej integracji, dlatego chcielibyśmy zaoferować Państwu doskonałą alternatywę.
Grupa Aktywni+ proponuje Państwu Aktywne Eventy Integracyjne dla Firm łączące aktywny wypoczynek z dobrą zabawą. Relaks bez rywalizacji na łonie natury, to recepta na sukces!

Proponujemy wyjazdy integracyjne z elementami szkoleń i warsztatów rozwojowych, zwiedzania, turystyki aktywnej na terenie całej Polski, szczególnie mając na uwadze kontakt z naturą i aktywne formy integracji.

Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw przykładowych wycieczek integracyjnych, które pomogą Państwu zdecydować, która forma integracji i motywacji jest dla Państwa firmy najlepsza i najkorzystniej wpłynie na polepszenie relacji między pracownikami. Eventy projektujemy zgodnie z oczekiwanym budżetem.

Organizujemy eventy integracyjne połączone ze zdobywaniem wiedzy oraz umiejętności na szkoleniach o różnej tematyce, jak również eventy integracyjne połączone z wyprawami w góry i wycieczkami do wielu interesujących i ciekawych miejsc – oczywiście w obu przypadkach nie zabraknie dobrej zabawy i atrakcji.

Aktywne Eventy Integracyjne dla firm organizujemy na terenie całej Polski i zagranicą, posiadamy wymagane zezwolenie na organizację wyjazdów.

 

O firmie

WYCIECZKI

 

Proponujemy Państwu wyjazdy integracyjne podczas których będą mogli Państwo poznać nowe, fascynujące miejsca gdzie spędzą Państwo czas na łonie natury doświadczając jej na każdym kroku. Z korzyścią dla zdrowia będą mogli Państwo zintegrować się z przyrodą i otaczającym krajobrazem. Organizujemy wycieczki znanymi szlakami górskimi, rejsy jachtami i wycieczki rowerowe. Odwiedzamy miejsca pełne atrakcji, z bogatą historią i tradycjami…

Przykładowe wycieczki – dowiedz się więcej…

szkolenia

WARSZTATY

 

Proponujemy Państwu wyjazdy integracyjne podczas których będą mogli Państwo skorzystać ze szkoleń aktywizujących w formie warsztatów oraz treningów. W zależności od potrzeb event może przebiegać w formie warsztatu w sali szkoleniowej lub na zewnątrz, w formie gry integracyjnej, w formie rywalizacji lub w formie zabawy integracyjnej jako dodatek do aktywności czy zwiedzania…

Kontakt

KONTAKT

 

Istnieje możliwość opracowania oferty stworzonej specjalnie dla Państwa firmy. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów wyjazdu. Wybierzemy dogodne dla Państwa miejsce pobytu, trasę wycieczki czy też uzgodnimy rodzaj i formę warsztatu.

tel. 513 510 635
e-mail: kontakt@aktywniplus.com