Wyprawy górskie, weekendowe wycieczki w góry – dla aktywnych

Tatry, Beskidy, Bieszczady, Gorce, Sudety, Pieniny, Góry Świętokrzyskie

Góry to nasza pasja! Kto raz spróbuje ten chce więcej i więcej… z Aktywnymi+ złapiesz bakcyla i zamienisz wygodny fotel na wycieczki w góry 🙂 Odkrywamy tajemnice Bieszczadów, Beskidów, Gorców, Sudetów, Pienin, Tatr i wielu innych znanych i mniej znanych szlaków górskich. Z nami zdobędziesz Koronę Gór Polski i przekonasz się, że warto spojrzeć „z góry” na świat 😉 Wyruszamy z placu Bankowego w Warszawie.

Najbliższe wydarzenia


  Aktywni+ serdecznie zapraszają na dwudniową wycieczce po Tatrach, zdobędziemy Giewont i Kasprowy Wierch. Wędrujemy na lekko tylko z niezbędnym bagażem.

  Zobacz więcej...
  Wolnych miejsc: 1 / Cena: 320,00 zł Wyprawy górskie  Aktywni+ serdecznie zaprasza na dwudniową wycieczce po Bieszczadach, tym razem zwiedzimy mało odwiedzany rejon: Komańczę, Przełęcz Żebrak, jeziorka Duszatyńskie…

  Ze względu na bardzo duże zainteresowanie wycieczką Bieszczady inaczej – Komańcza, Przełęcz Żebrak z Aktywni+ i brak miejsc w terminie 6-7.10.2018 dostępny jest kolejny termin wycieczki 27-28.10.2018 Zapraszamy 🙂

  Zobacz więcej...
  Wolnych miejsc: 0 / Cena: 320,00 zł Wyprawy górskie  Aktywni+ serdecznie zaprasza na dwudniową wycieczce po Bieszczadach ( Tarnica , Połonina Wetlińska ). Wędrujemy na lekko tylko z niezbędnym bagażem.

  Zobacz więcej...
  Wolnych miejsc: 0 / Cena: 320,00 zł Wyprawy górskie  Aktywni+ serdecznie zaprasza na dwudniową wycieczkę po Bieszczadach, tym razem zwiedzimy mało odwiedzany rejon: Komańczę, Przełęcz Żebrak, jeziorka Duszatyńskie… Wędrujemy na lekko tylko z niezbędnym bagażem.

  Ze względu na bardzo duże zainteresowanie wycieczką Bieszczady inaczej – Komańcza, Przełęcz Żebrak z Aktywni+ i brak miejsc w terminie 6-7.10.2018 dostępny jest kolejny termin wycieczki 27-28.04.2018 Zapraszamy 🙂

  Zobacz więcej...
  Wolnych miejsc: 18 / Cena: 320,00 zł Wyprawy górskie  Aktywni+ serdecznie zapraszają na dwudniową wycieczkę po Skalnym Mieście w Czechach. Wędrujemy na lekko tylko z niezbędnym bagażem. Zwiedzimy Teplickie i Adrszpaskie Skalne Miasto (jedno z najpiękniejszych w Europie), oraz zdobędziemy Cap (786 m n.p.m.) najwyższy punkt w Teplicko–Adrspasskich Skałach. Skalne miasto to kompleks wąwozów, labiryntów, baszt, wież i form o innych malowniczych kształtach. Przemierzający skalne miasto turysta przechodzi przez bramy, kluczy w labiryntach, wspina sie na szczyty, ogląda wodospady.

  Zobacz więcej...
  Wolnych miejsc: 0 / Cena: 320,00 zł Wyprawy górskie  Aktywni+ serdecznie zapraszają na dwudniową wycieczce po Górach Świętokrzyskich (Jeleniowski Park Krajobrazowy i Świętokrzyski Park Narodowy), zdobędziemy Łysicę (jedną z koron gór polskich), Łysą Górę, Klasztor Św. Krzyża, Szczytniak, Górę Jeleniowską. Będziemy szli Głównym szlakiem Świętokrzyskim. Wędrujemy na lekko tylko z niezbędnym bagażem.

  Zobacz więcej...
  Wolnych miejsc: 9 / Cena: 320,00 zł Wyprawy górskie

  Plac Bankowy, Warszawa mazowieckie

Minione wydarzenia

Przejdź do paska narzędzi